REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 86
2 cypek1910 85
3 Motylan... 81
4 abel55 80
5 mario74... 80
6 przemyk79 79
7 Bogdan 77
8 wiesia 77
9 kosa76 76
10 robert77u 76
REKLAMA
 
Podgórski: "Przegraliśmy po ewidentnych błędach indywidualnych"
 
Niedziela, 5. maja 2019, godz. 21:00; źródło: Ruch Chorzów

Tomasz Podgórski to kapitan i jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy Ruchu Chorzów. Po ostatnim gwizdku sędziego w Łodzi był bardzo rozczarowany postawą swojego zespołu. 

- Trzeba sobie powiedzieć szczerze, przegraliśmy dzisiaj po ewidentnych błędach indywidualnych i to przyjeżdżając do zespołu, który mierzy w awans, jest też w lekkim dołku, bo nie potrafi wygrać. Nie możemy podawać im ręki w postaci tworzenia im sytuacji bramkowych. Co z tego, że próbowaliśmy utrzymać się przy piłce, tworzyliśmy stałe fragmenty gry, jakieś sytuacje bramkowe, jak popełnialiśmy takie błędy, które przeciwnik wykorzystywał bezwzględnie - ocenił. 
REKLAMA


- To nie jest tak, że tutaj nie jesteśmy drużyną i jeden czy drugi chowa głowę w piasek, ale jesteśmy na tym etapie sezonu, gdzie każdy powinien grać bardzo odpowiedzialnie, bo gramy o przyszłość tego klubu i o to, gdzie ten klub będzie w przyszłym sezonie grał. Teraz tak naprawdę patrząc w tabelę i na najbliższe mecze cud nas może uratować i tylko sprzyjające wyniki. Już wszystko od nas nie zależy chociaż mamy dwa spotkania, w których musimy wygrać, żeby cokolwiek myśleć więcej - zakończył w rozmowie z oficjalną stroną chorzowskiego klubu.

PK