REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kris64 38
2 Motylan... 36
3 Drabciu1 35
4 LquickO... 35
5 wiesia 33
6 magi 32
7 abel55 32
8 cypek1910 32
9 RTSAdri... 31
10 jari48 30
REKLAMA
 
Masłowski: "W przypadku awansu do I ligi 27 piłkarzy zostaje na kontraktach"
 
Środa, 1. maja 2019, godz. 19:02; źródło: TV Toya

Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy Widzewa, uważa że po sezonie nie ma mowy o wymianie większości kadry pierwszego zespołu.

Podczas wizyty w telewizji Toya Masłowski poruszył w rozmowie najważniejsze tematy związane z bieżącą sytuacją w klubie. Odniósł się między innymi do postulatów części kibiców, żeby po sezonie doszło do rewolucji w kadrze pierwszej drużyny: - W przypadku awansu do I ligi 27 piłkarzy zostaje na kontraktach, więc tak nie będzie że 85 procent składu zostanie wymieniona - powiedział Łukasz Masłowski.
REKLAMA


Dyrektor sportowy wyjaśnił też sprawę kar finansowych nałożonych na zespół: - Te kary są nałożone, ale wszystko jest do odwrócenia. Jeśli będzie awans, to te sankcje będą anulowane. A kadra została ograniczona na mecz z Ruchem do 22 osób, tylko i wyłącznie z tego powodu, żeby skupić się na przygotowaniach wyselekcjonowanej grupy piłkarzy.

Łukasz Masłowski przyznał też, że brał udział w konsultacjach dotyczących wyboru Jacka Paszulewicza na stanowisko trenera Widzewa. - Jeżeli chodzi o wybór nowego trenera, to brałem udział w konsultacjach. Skoro miałem zaraz zacząć pracę w Widzewie, to oczywiście że chciałem współpracować ze szkoleniowcem, którego znam i który dostosuje się do zasad panujących w klubie.

KW