REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Wolsztyński: "Ktoś z góry chciał, żeby piłka wpadła do siatki"
 
Środa, 10. kwietnia 2019, godz. 22:45

Rafał Wolsztyński strzałem z ostrego kąta, gdy nikt się nie spodziewał, że piłka może w ogóle wpaść do siatki, doprowadził do remisu. Co napastnik mówił po spotkaniu w Elblągu? 

- Chciałem dośrodkować czy zgrać piłkę do nadbiegających kolegów, widziałem Matiego Michalskiego, ale jakoś tak szczęśliwie piłka ułożyła się na mojej stopie i wpadła do siatki. Bramkarz chciał czytać akcję, że będę dośrodkowywać i chciał do niej wyjść, a stało się tak, a nie inaczej. Ktoś z góry chciał, żeby piłka wpadła do siatki, żebyśmy ten remis wywieźli, bo naprawdę nie byliśmy drużyną słabszą, a nawet wyglądaliśmy lepiej od przeciwnika i bardziej dążyliśmy do tego zwycięstwa. Pech spowodował, że musieliśmy odrabiać. Udało się, mamy remis i jesteśmy drugim zespołem w tabeli. Jesteśmy blisko celu, który przed nami się stawia - powiedział były zawodnik Górnika Zabrze, dla którego było to drugie trafienie w barwach łodzian. 
REKLAMA


W zespole widać było dużo większe zacięcie. Skąd to się wzięło? - Myślę, że zawsze to mieliśmy, tylko mecze się układały tak jak się układały. Nie myślimy już o tym, dużo rozmawialiśmy ze sobą w trakcie zgrupowania. Wyjaśnialiśmy sobie co jest nie tak, co jest OK, i nie ma co płakać i rozpamiętywać. Musimy być skupieni na robocie, którą mamy do wykonania. Zostało siedem spotkań i musimy cel, który sobie postawiliśmy na początku sezonu wykonać i taki jest plan. 

Musieliśmy też zadać pytanie, czy po dwóch wyjazdowych golach kibice będą mogli w końcu zobaczyć trafienie Rafała Wolsztyńskiego w Sercu Łodzi? - Po to się trenuje cały tydzień, by zdobywać bramki. Chcę to robić i mam nadzieję, że tak będzie. Wiadomo, nie zawsze wszystko układa się jak trzeba, ale ciężką pracą i tym, że chcemy zrobić coś fajnego dla Widzewa na pewno szczęście uśmiechnie się do nas, będziemy zdobywać bramki i zrobię wszystko, by tak się stało. 

Kamil Wójkowski