REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Paszulewicz: "Mamy plan, by odmienić zespół"
 
Poniedziałek, 8. kwietnia 2019, godz. 21:10; źródło: Widzew TV

Jacek Paszulewicz został nowym szkoleniowcem łodzian i jest przekonany, co do jednego. Z piłkarzy trzeba wydobyć co najlepsze. - Miły jest powrót praktycznie po 17 latach do Widzewa. Myślę, że sytuacja jest cały czas korzystna, bo drużyna jest na miejscu premiowanym awansem i nikt w klubie nie ukrywa jakie są cele i zadania stawiane przed trenerem i zawodnikami oraz jakie są oczekiwania kibiców. Na pewno nie będą to łatwe mecze jakie nas czekają - powiedział nowy trener w rozmowie z klubową telewizją. 

- Mamy plan, by odmienić zespół. Czy to będzie odmiana już w pierwszym meczu? Zobaczymy. Wiadomo, że punkty są najważniejsze i w tym momencie myślę, że styl zejdzie na dalszy plan - dodał. - Ciężka sytuacja jeśli chodzi o presję kibiców, ale ja tej presji się nie boję. I myślę, że zespół w kluczowym momencie mimo wszystko stanie na wysokości zadania. 
REKLAMA


Paszulewicz wyjaśnił, że wszystko potoczyło się bardzo dynamicznie, jednak dzięki dostępności do materiałów w dzisiejszych czasach obejrzał swoich nowych podopiecznych w akcji. Zapewnił także, że nikogo nie skreśla, ale rzecz jasna na mecz z Olimpią Elbląg będzie wybierał piłkarzy z tych obecnych na zgrupowaniu. - Każdy trafił do Widzewa z jakiegoś powodu. Nie ma tu przypadkowych ludzi. Każdy miał coś, dzięki czemu się wyróżnił i trafił do tego zespołu. Chciałbym, żeby każdy z zawodników, którzy reprezentują Widzew sprzedali to, co mają najlepszego. Słabe rzeczy trzeba chować do kieszeni i nie pokazywać ich przeciwnikowi, aby ich nie wykorzystał - wyjaśnił. 

Zarazem szkoleniowiec podkreśla, że nie jest łatwo zapomnieć o tym, co ostatnio było złe. Potrzebna jest po prostu konstruktywna krytyka. - Chcemy zarazem podkreślać zawodnikom to, co mają najlepszego - uzupełnił.  - Uważam, że zapracujemy na to, by wróciło zaufanie do zespołu - zakończył. 

PK