9 abel55 164
10 FeelFaza 161

Wypożyczeni: Przełamanie Millera!

Poniedziałek, 8. kwietnia 2019, godz. 10:42

W miniony weekend na boiska wybiegli również zawodnicy wypożyczeni. W najlepszym humorze jest zapewne Michał Miller, który przełamał swoją strzelecką niemoc.

Sebastian Kamiński wszedł z ławki w 70. minucie podczas spotkania pomiędzy Bytovią i Sandecją Nowy Sącz. Jego zespół zremisował 1:1 i ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

Złą passę przełamał Sokół Aleksandrów Łódzki z Michałem Millerem, który rozegrał cały mecz i zdobył  zwycięską bramkę w meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie. To pierwszy gol napastnika od 15 września 2018 roku! Sokół dalej jest liderem grupy I III ligi. Jak widać, na aleksandrowian podziałała zmiana szkoleniowca. Przypomnijmy, że Sławomir Majak został zastąpiony przez Bogdana Jóźwiaka. Czyżby w nieodległej Łodzi, zmiana na stanowisku pierwszego trenera miała dać podobny efekt?

O wejście do III ligi dalej walczy KS Kutno z widzewską kolonią w składzie. Ostatni zimowy sparingpartner Widzewa pokonał na własnym stadionie Pilicę Przedbórz 6:2. Pełne 90 minut spędził na boisku Konrad Reszka, Kamil Wielgus został zmieniony w przerwie, Adrian Kralkowski zagrał 70 minut.

Kacper Pipczyński zagrał 27 minut w meczu Jutrzenki Warta z MLKS Konopnica. Gospodarze wygrali 4:0. Dobrze, że uraz, którego Kacper doznał na rozgrzewce w  trakcie spotkania z Piastem Błaszki nie okazał się poważny i znów może pomóc swoim kolegom w walce o awans do IV ligi.