REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Sylwestrzak i Falon nie pojadą do Stargardu i Elbląga
 
Środa, 3. kwietnia 2019, godz. 13:31; źródło: Widzew Łódź

Przed Widzewem dwa wyjazdowe mecze na północy Polski w ciągu czterech dni, dlatego trener Radosław Mroczkowski już teraz ogłosił 22-osobową kadrę na te spotkania i zgrupowanie poza Łodzią.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu, szkoleniowiec Widzewa postanowił, że w meczach z Błękitnymi Stargard oraz Olimpią Elbląg nie będą mu potrzebni następujący piłkarze: Kacper Falon, Simonas Paulius, Radosław Sylwestrzak, Jakub Kmita, Marcel Stefaniak i Grzegorz Gibki. W kadrze na te mecze zabraknie również kontuzjowanego Konrada Gutowskiego.
REKLAMA


Wymienieni gracze od środy trenują z drugim zespołem Widzewa i niewykluczone, że wzmocnią go w najbliższym meczu ligowym. Pierwszy zespół również zaczął dzisiaj przygotowania do najbliższego spotkania z Błękitnymi. Piłkarze trenowali na sztucznym boisku w ośrodku na Łodziance w parku 3 Maja.

Kadra Widzewa na mecze z Błękitnymi i Olimpią:

Bramkarze: Maciej Humerski, Patryk Wolański.
Obrońcy: Mikołaj Gibas, Marcin Kozłowski, Marcel Pięczek, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Tomasz Wełna, Sebastian Zieleniecki.
Pomocnicy: Michael Ameyaw, Kohei Kato, Maciej Kazimierowicz, Dario Kristo, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Marcin Pieńkowski, Adam Radwański, Marek Zuziak.
Napastnicy: Przemysław Banaszak, Filip Mihaljević, Daniel Świderski, Rafał Wolsztyński.

KW