9 abel55 164
10 FeelFaza 161

Wypożyczeni: Amroziński się rozkręcił, Kutno na zwycięskim szlaku

Wtorek, 2. kwietnia 2019, godz. 09:30

Kolejny weekend ligowy za nami. Warto sprawdzić jak radzili sobie piłkarze wypożyczeni z Widzewa. Sebastian Kamiński wystąpił w podstawowym składzie Bytovii, ale jego zespół przegrał w Tychach z tamtejszym GKS, a piłkarz po przerwie nie wrócił na boisko.

Michał Miller rozpoczął wyjazdowym mecz Sokoła Aleksandrów z Legionovią w wyjściowym składzie. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a napastnik grał do 69. minuty. Wykorzystała to Lechia Tomaszów Mazowiecki, która pokonała 2:0 Polonię Warszawa. Wynik w 63. minucie otworzył Artur Amroziński, który chwilę później został zmieniony.

W czwartej lidze KS Kutno pokonało 2:0 Włókniarza Zelów. Do przerwy w bramce gospodarzy stał Konrad Reszka. W 60. minucie zmieniony został Kamil Wielgus (na zdjęciu), na ostatnie 10 minut wszedł Grzegorz Brochocki. Jedynie Adrian Kralkowski spędził na placu gry pełny wymiar czasu.

W 18. kolejce sieradzkiej okręgówki w Błaszkach Jutrzenka Warta pokonała 4:2 tamtejszego Piasta. Kacper Pipczyński spędził spotkanie na ławce.