REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Zieleniecki: "Trzeba być skoncentrowanym i walczyć o punkty"
 
Czwartek, 7. marca 2019, godz. 19:00

Sebastian Zieleniecki może być raczej spokojny o miejsce w składzie. Jak ocenia spotkanie z Gryfem i jakie ma oczekiwania względem najbliższego meczu z ROW-em?

- Takimi meczami jak ten w Wejherowie wyrabia się charakter drużyny. Była walka do końca, wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Ale wydaje mi się, że każdy do końca będzie ciężki. Trzeba być skoncentrowanym i walczyć o punkty - przyznał. - Na pewno tutaj będzie inna atmosfera niż w Wejherowie. Niektórzy z nas wiedzą jaka atmosfera panuje na Piłsudskiego 138, inni ją poznają. Myślę, że będzie to z korzyścią dla drużyny. 
REKLAMA


Obrońcę łodzian pytano także o najbliższego rywala. - Wydaje mi się, że nie ma co patrzeć w tabelę. Każdy mecz będzie dla nas ciężki, każdy będzie ten najważniejszy. Wiemy o co gramy. Każdy w głowie ma tylko awans. Trzeba zdobywać punkty - uzupełnił.

Jak został przyjęty przez zespół Kohei Kato i jak wygląda zgrywanie się drużyny? - Sushi nie było, ale śmiejemy się, że Kato(wice). Myślę, że dobrze się wkomponuje i nam się przyda. Niektórzy nowi zawodnicy są z nami trochę dłużej, inni dopiero co przyjechali. Widzimy się codziennie, czasem dwa razy dziennie, zatem jest dużo jednostek treningowych, na których możemy fajnie popracować i funkcjonować jako zespół. Myślę, że do końca sezonu będzie to funkcjonowało bardzo dobrze. 

Oczywiście poruszony został także temat treningów na naturalnej nawierzchni. - Jest to nam bardzo potrzebne. Wiadomo, że jak się trenuje na boisku sztucznym to inaczej piłka funkcjonuje - zakończył Zieleniecki. 

JD