REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 138
2 rs333 131
3 przemyk79 129
4 mario74... 127
5 wirgiliusz 126
6 wiesia 124
7 siwy071910 123
8 robert77u 123
9 Bogdan 122
10 magi 122
REKLAMA
 
Kazimierowicz: "To było fajne przetarcie na tle rywala z I ligi"
 
Czwartek, 7. lutego 2019, godz. 20:14


Widzewiacy po meczu z Wartą schodzili w nieciekawych humorach. Nic dziwnego, bo ulegli średniakowi I ligi, co mogło zdziwić, szczególnie, że jeszcze kilka dni temu łodzianie pokazali się z dobrej strony przeciwko rywalowi z Ekstraklasy. Po meczu wynik skomentował Maciej Kazimierowicz

Pomocnik Widzewa spokojnie odniósł się do wydarzeń boiskowych. - To był wartościowy sparing, rozegrany na naturalnej murawie. Warta wygrała 2:0, po naszych dwóch błędach indywidualnych. Fajne przetarcie na tle rywala z I ligi. Będziemy analizować to spotkanie. Wyciągniemy wnioski, zobaczymy co było złe, co dobre i będziemy szlifować to na ligę – mówił Maciek.
REKLAMA

Pomimo tego samego wyniku, spotkanie z Wartą miało zupełnie inny przebieg niż sobotni mecz z ekstraklasową Wisłą. Co było tego powodem? - Warunki w Płocku były dużo lepsze do płynnej gry, szczególnie po ziemi. Tutaj boisko było ciężkie i bardzo grząskie i trochę to uniemożliwiało szybką grę. Aczkolwiek rywal był inny, mecz też wyglądał inaczej i to wszystko inaczej się ułożyło. Liczę, że za kilka dni będzie się to klarować  - mówił Kazimierowicz.

W spotkaniu z Wartą, Widzewiacy mieli duże problemy ze stworzeniem sytuacji bramkowych, a rywal z Wielkopolski  był zespołem bardzo zawziętym - Mecz meczowi nierówny. Staraliśmy się też przećwiczyć w innym składzie personalnym. Te dwie jedenastki się różniły, a w meczu w Płocku to się lepiej zazębiało – podsumował defensywny pomocnik.

KW