REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 48
2 cypek1910 45
3 kris64 44
4 abel55 44
5 jari48 44
6 wirgiliusz 43
7 sebalat... 43
8 przemyk79 43
9 Motylan... 43
10 Money 42
REKLAMA
 
Zuziak: "Pracujemy bardzo ciężko, chcemy jak najlepiej przygotować się do ligi"
 
Wtorek, 5. lutego 2019, godz. 13:31


W środę widzewiacy zmierzą się w kolejnym sparingu z Wartą Poznań. Będzie to kolejna okazja, by przetestować różne warianty ustawienia i sprawdzić aktualną formę zawodników. Trzeba przyznać, że jednym z wygranych w ostatnich meczach jest Marek Zuziak, z którym zamieniliśmy kilka słów zaraz po ostatnim meczu z Wisłą Płock. 

Zuziak nieźle wypadł w meczach sparingowych z Bronią Radom i Polonią Warszawa. Po spotkaniu z Wisłą Płock Słowak z respektem odnosił się do rywali – Było widać, że rywal jest z Ekstraklasy, grali na wysokim poziomie. Było to widać szczególnie w drugiej połowie, w której mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Wtedy Wisłą strzeliła dwie bramki i zasłużenie wygrała – ocenił Zuziak. 
REKLAMA


Dla słowackiego pomocnika okazją do częstszej gry może być zmiana ustawienia, którą testuje trener Mroczkowski. W zestawieniu 3-5-2 Zuziak mógłby występować w linii razem z Dario Kristo i Konradem Gutowskim, który jest sprawdzany również na prawej flance. W innym przypadku Marek będzie musiał zadowolić się rolą zmiennika. 

Słowak ma przed sobą jeszcze miesiąc okresu przygotowawczego, podczas którego będzie musiał spróbować przekonać do siebie sztab szkoleniowy. Na jego pozycji będzie jednak trudno wygryźć Konrada Gutowskiego. –Trwa jeszcze okres przygotowawczy. Mamy jeszcze trochę do roboty. Pracujemy bardzo ciężko, chcemy jak najlepiej przygotować się do ligi – mówił Zuziak po meczu w Płocku.

Kolejny sparing odbędzie się w środę, o godzinie 12:00, w Uniejowie.

JD