REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 63
2 cypek1910 60
3 abel55 59
4 kris64 57
5 mario74... 57
6 kosa76 56
7 sebalat... 56
8 wiesia 56
9 rs333 56
10 rexsar 55
REKLAMA
 
Radwański: "Nie boję się podjąć rękawicy"
 
Wtorek, 5. lutego 2019, godz. 08:00; źródło: Radio Łódź

Adam Radwański był gościem audycji Dariusza Postolskiego „Bliżej Widzewa”, której można wysłuchać co środę w Radio Łódź. Pomocnik wyznał, co jest dla niego najistotniejsze po powrocie do Łodzi. - Dla mnie najważniejszym celem jest zawsze pokazanie się trenerowi i wywalczenie sobie pierwszej jedenastki - powiedział.

- Na pewno zyskałem na odejściu z Widzewa i przejściu do Rakowa. To był dla mnie udany rok i dużo się nauczyłem (…) Zobaczyłem jak to wygląda w I lidze, gdzie wcześniej nie miałem okazji grać. Duży minus to brak regularnej gry w ostatniej rundzie, bo poprzednią uważam za naprawdę udaną - dodał młody gracz.
REKLAMA


Nie był to czas stracony. - Myślę, że dużo poprawiłem się pod względem fizycznym, taktycznym, poruszania się po boisku. Nauczyłem się też, jak powinien się zachowywać środkowy pomocnik - Radwański wymienił elementy, nad którymi dużo pracował.

Przyznał, że chciał trafić do zespołu, gdzie będzie miał szansę na regularne występy. Ma jednak świadomość, że rywalizacja o pierwszy skład będzie duża. Jest Dario Kristo, Maciej Kazimierowicz, czy wracający do zdrowia Simonas Paulius. - Zdawałem sobie z tego sprawę, że konkurencja jest bardzo duża (…) Ale mam tego świadomość i nie boję się podjąć rękawicy - zakończył wątek. 

PK