REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 63
2 cypek1910 60
3 abel55 59
4 kris64 57
5 mario74... 57
6 kosa76 56
7 sebalat... 56
8 wiesia 56
9 rs333 56
10 rexsar 55
REKLAMA
 
Stępiński: "Widzew przerasta poziom drugoligowy"
 
Sobota, 2. lutego 2019, godz. 17:08

Widzew przegrał sparing z Wisłą Płock 0:2. W zespole gospodarzy wystąpił Patryk Stępiński, który grał w Łodzi w latach 2011-15. 

Gra widzewiaków wyglądała naprawdę dobrze, szczególnie, że rywal z Płocka gra w ekstraklasie. - Każdy zespół jest w innym momencie, my swój mecz mamy za tydzień, a Widzew gra dopiero za miesiąc. To fajny przeciwnik, bo zespół drugoligowy, ale wiadomo, że jeśli chodzi o poziom drugoligowy to większość zawodników Widzewa ten poziom przerasta – powiedział zawodnik Wisły Płock. 
REKLAMA


Dla Patryka spotkanie miało szczególny wymiar ze względu na spotkanie ze swoim byłym szkoleniowcem. - Z trenem Radosławem Mroczkowskim widziałem się już kilka razy w I lidze, mierzyłem się przeciw niemu i jego zespołom, więc zawsze była chwila, by gdzieś porozmawiać - wyjaśnił.
 
Mimo różnicy klas rozgrywkowych, na boisku nie było tego widać: - Oglądam mecze na kanale klubowym Widzewa, także jestem na bieżąco. Mam też kilku kolegów, którzy obecnie grają w Widzewie, także mocno im kibicuję i utrzymuję kontakt. Życzę im, żeby niedługo byli na szczeblu pierwszoligowym – mówił Stępiński, przed którym stoi wyzwanie, by utrzymać miejsce w pierwszym składzie Wisły.

Czy istnieje w najbliższej przyszłości szansa na powrót zawodnika do Łodzi? -  Nie śledzę komentarzy kibiców, ale miło usłyszeć, że fani życzyliby sobie mojego powrotu. Jednak oficjalnej propozycji ze strony władz Widzewa nie było – uciął Stępiński, który obecnie jest jedną z wiodących postaci Wisły.

JD