REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Władze Widzewa o transferach: "Będziemy pilnować finansów"
 
Sobota, 2. lutego 2019, godz. 07:47; źródło: Widzew TV

Widzew Łódź do tej pory zakontraktował trzech nowych piłkarzy. Pierwszym był Adam Radwański, drugim Daniel Tanżyna. W sobotę rano poinformowano również o umowie z Rafałem Wolsztyńskim. Czy takie ruchy nie nadwyrężą finansów klubu?

- Po pierwsze musimy sobie powiedzieć, że mamy silny zespół. Naszym zdaniem, tak jak i pionu sportowego, to zespół który powinien sobie poradzić. Kolejne ruchy będą zależne od decyzji pionu sportowego. Natomiast rzeczą niezbędną jest, by wszystko dopinało się budżetowo. Będziemy pilnować finansów. Bez nich klub nie byłby w stanie finansować - przyznał w programie „Piłsudskiego 138” Remigiusz Brzeziński, prezes Widzewa. 
REKLAMA


Wypowiedź uzupełnił Tomasz Stamirowski, członek rady nadzorczej i prezes Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź: - Była mowa o trzech, czterech dobrych wzmocnieniach. Z koncentracją na pozycje, które były wskazane (…) Ważne jest żeby był trzon. My wierzymy w tą drużynę. Każdy z tych chłopaków ma szansę, by iść dalej, rozwijać się z Widzewem i świętować awans do ekstraklasy. To wszystko zależy od nich.

Ciekawostką jest, że dopytywano o ewentualne pozyskanie Veljko Batrovicia. Ten były pomocnik Widzewa obecnie występuje w bułgarskim Etyrze Wielkie Tyrnowo, ale po sezonie wygasa jego umowa. - Temat został przekazany pionowi sportowemu. Trener i sztab będą go analizować - krótko skomentował ten wątek Brzeziński. Z całą pewnością taki kreatywny gracz byłby przydatny w układance Radosława Mroczkowskiego. 

PK