REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 145
2 magi 141
3 robert77u 132
4 cypek1910 127
5 OdZawsz... 127
6 EGON72 123
7 Papay 123
8 wiesia 121
9 rafi4414 121
10 bromba59 121
REKLAMA
 
Władze Widzewa o transferach: "Będziemy pilnować finansów"
 
Sobota, 2. lutego 2019, godz. 07:47; źródło: Widzew TV

Widzew Łódź do tej pory zakontraktował trzech nowych piłkarzy. Pierwszym był Adam Radwański, drugim Daniel Tanżyna. W sobotę rano poinformowano również o umowie z Rafałem Wolsztyńskim. Czy takie ruchy nie nadwyrężą finansów klubu?

- Po pierwsze musimy sobie powiedzieć, że mamy silny zespół. Naszym zdaniem, tak jak i pionu sportowego, to zespół który powinien sobie poradzić. Kolejne ruchy będą zależne od decyzji pionu sportowego. Natomiast rzeczą niezbędną jest, by wszystko dopinało się budżetowo. Będziemy pilnować finansów. Bez nich klub nie byłby w stanie finansować - przyznał w programie „Piłsudskiego 138” Remigiusz Brzeziński, prezes Widzewa. 
REKLAMA


Wypowiedź uzupełnił Tomasz Stamirowski, członek rady nadzorczej i prezes Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź: - Była mowa o trzech, czterech dobrych wzmocnieniach. Z koncentracją na pozycje, które były wskazane (…) Ważne jest żeby był trzon. My wierzymy w tą drużynę. Każdy z tych chłopaków ma szansę, by iść dalej, rozwijać się z Widzewem i świętować awans do ekstraklasy. To wszystko zależy od nich.

Ciekawostką jest, że dopytywano o ewentualne pozyskanie Veljko Batrovicia. Ten były pomocnik Widzewa obecnie występuje w bułgarskim Etyrze Wielkie Tyrnowo, ale po sezonie wygasa jego umowa. - Temat został przekazany pionowi sportowemu. Trener i sztab będą go analizować - krótko skomentował ten wątek Brzeziński. Z całą pewnością taki kreatywny gracz byłby przydatny w układance Radosława Mroczkowskiego. 

PK