REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 168
2 magi 161
3 robert77u 154
4 wiesia 149
5 EGON72 147
6 cypek1910 144
7 Papay 143
8 sebalat... 140
9 FeelFaza 140
10 jacekz 137
REKLAMA
 
Gutowski wśród największych talentów II ligi
 
Piątek, 4. stycznia 2019, godz. 16:17; źródło: Łączy Nas Piłka

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jednym z najlepszych ruchów transferowych letniego okna transferowego było sprowadzenie Konrada Gutowskiego do Widzewa. Efektownie grający skrzydłowy szybko zaskarbił sobie serca wielu fanów. 

Jego postawę docenił także Jacek Magiera powołując do reprezentacji Polski do lat 20. Doceniają również media. „Łączy Nas Piłka”, czyli serwis PZPN, wyliczył największe talenty biegające po drugoligowych boiskach. 
REKLAMA


Nie zabrakło miejsca dla Gutowskiego. „To z pewnością jedno z odkryć rundy jesiennej. Latem jeszcze pewnie mało kto o nim słyszał, głównie kibice z Bielska-Białej i okolic, skąd ten 19-latek pochodzi. W Podbeskidziu należytej szansy nie otrzymał, skorzystał więc z okazji i wykonał „krok do tyłu”. Od pierwszej kolejki zaczął jednak pokazywać, że to może być faktyczny rozwój. Ten dynamiczny lewy pomocnik szybko zdobył zaufanie trenera Radosława Mroczkowskiego, już w drugiej kolejce wpisał się na listę strzelców” - czytamy. 

Co ciekawe, wskazano również Kamila Antonika z Resovii, którym Widzew się interesuje. W artykule „To była ich runda – Bogusz, Gutowski i inni młodzieżowcy!” wspomniano też o Michale Kapucie z Radomiaka, o którym pisaliśmy TUTAJ. To był jeden z ciekawszych zawodników biegających po trzecioligowych boiskach, gdy Widzew na nich występował. 

PK