REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 168
2 magi 161
3 robert77u 154
4 wiesia 149
5 EGON72 147
6 cypek1910 144
7 Papay 143
8 sebalat... 140
9 FeelFaza 140
10 jacekz 137
REKLAMA
 
Kaźmierczak: "Obecnie nie wiadomo, kto ma władzę w Widzewie"
 
Czwartek, 3. stycznia 2019, godz. 17:01; źródło: wyborcza.pl

Prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej jest optymistą w swoich prognozach na piłkarski rok 2019 jeśli chodzi o kluby z regionu. Zdaniem Adama Kaźmierczaka awanse do wyższych lig wywalczą trzy kluby z łódzkiego, a kolejna może sprawić pozytywną niespodziankę.

- Trener Mroczkowski jest na tyle doświadczony, że poradzi sobie z klubowymi problemami. Jestem przekonany, że wiosną będzie ważnym elementem w awansie, dlatego Widzew dla mnie to pewniak - powiedział prezez ŁZPN w wywiadzie dla lokalnej "Gazety Wyborczej". Kaźmierczak uważa, że obecnie w II lidze największym przeciwnikiem Widzewa jest... sam Widzew. - Według mnie nie ma żadnego klubu w drugiej lidze, który ekipie trenera Radosława Mroczkowskiego przeszkodziłby w awansie. Zdaniem prezesa Łódzkiego Związku awanse do wyższych lig wywalczą też zespoły ŁKS Łódź i Sokół Aleksandrów Łódzki, a "czarnym koniem" wiosną może okazać się drugoligowy GKS Bełchatów, który ma szanse awansu do I ligi.
REKLAMA

Jednocześnie szef łódzkiej centrali piłkarskiej zwrócił uwagę na to, że w klubie z alei Piłsudskiego za długo trwają zawirowania związane ze zmianami we władzach. - Moim zdaniem w Widzewie ktoś szybko powinien wziąć odpowiedzialność za losy czterokrotnego mistrza Polski i uczestnika Ligi Mistrzów. Obecnie nie wiadomo, kto ma władzę, kto reprezentuje go na zewnątrz - powiedział Adam Kaźmierczak.

KW