REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 59
2 cypek1910 56
3 abel55 54
4 kris64 54
5 wiesia 52
6 sebalat... 52
7 przemyk79 52
8 rs333 49
9 mario74... 49
10 rexsar 48
REKLAMA
 
Jak nie ekstraklasa to Widzew? Kolejny kandydat na prezesa?
 
Piątek, 7. grudnia 2018, godz. 20:45; źródło: Gazeta Wyborcza / Twitter

Giełda nazwisk pojawiających się w kontekście objęcia schedy  w Widzewie po Przemysławie Klementowski jest dość szeroka. W czwartek obszerniej wspomnieliśmy o Martynie Pajączek. 

Jednak to nie jest jedyna kandydatura. O ile nazwiska Władysława Puchalskiego, czy Jerzego Engela brzmią absurdalnie, o tyle inaczej trzeba patrzeć na Artura Kapelko. Wspominała o nim „Wyborcza”, wspominał na Twitterze Łukasz Grabowski z „Przeglądu Sportowego”. Ta ostatnia informacja brzmi ciekawie. Dziennikarz napisał: „Kapelko czeka na podpis w ZL. Jak tam się wyłoży, pojedzie do Łodzi”. 
REKLAMA


Pół żartem, pół serio, autostrady i drogi szybkiego ruchu mamy w Polsce coraz lepsze, więc można jechać. Wyjaśnijmy jednak, o co chodzi ze wspomnianym Zagłębiem Lubin. Otóż były członek zarządu PZPN (zrezygnował kilka dni temu - przyp.), prezes Górnika Łęczna, czy wiceprezes Jagiellonii, przymierzany jest tak do objęcia funkcji dyrektora wspierającego zarząd klubu. Być może, co też sugerują media, miałby stanąć na czele klubu z ekstraklasy. Jednak póki co, jest tam Mateusz Dróżdż. Rozmowy miały się skończyć jakiś czas temu, ale… oficjalna decyzja nie zapadła. 

Posada w Widzewie na pewno jest niezwykle kusząca. Któż nie chciałby zarządzać klubem stabilnym finansowo, z niezłym zapleczem, piękną historią oraz takimi kibicami… 

PK