REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Kibice docenili dwóch piłkarzy po meczu ze Stalą
 
Czwartek, 6. grudnia 2018, godz. 12:03

Ostatni mecz ligowy w 2018 roku ze Stalą Stalowa Wola ponownie rozczarował kibiców Widzewa. Tym samym ciężko było wybrać najlepszego zawodnika łódzkiego zespołu. 

Ostatecznie, poprzez system ocen na „Widzewiaku”, najlepszą średnią (3,1) oddanych głosów uzyskał Marek Zuziak. To nie dziwi, po spotkaniu redaktor Bogusław Kukuć, wystawiając „tróję”, napisał o słowackim skrzydłowym tak: „Jedyny ofensywny piłkarz gospodarzy, który może opuszczać boisko z podniesioną głową. W 76 minucie po zaskakującym strzale zza pola karnego Słowaka piłka uderzyła w poprzeczkę tuż przy słupku. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry, po uderzeniu lewą nogą Zuziaka, tylko wspaniała interwencja Konefała uratowała gości od utraty gola.”
REKLAMA


Z kolei w głosowaniu na Facebooku najwięcej głosów zebrał Patryk Wolański. Bramkarz Widzewa zyskał 31,8 procent pozytywnych reakcji. „W zasadzie jedyny z łódzkiej ekipy, który nie musi się wstydzić ostatniego meczu 2018. Zrealizował cel nr 1 każdego bramkarza: zakończył spotkanie z czystym kontem. Po raz dziesiąty tej jesieni. O ile w wielu poprzednich meczach „na zero z tyłu” pracował ciężko cały zespół i czasem bramkarz nie miał pracy, o tyle w sobotę Patryk roboty miał aż nadto. Gdyby nie jego interwencje nogą w 37 minucie i ręką w 51 minucie, kiedy piłka trafiła w poprzeczkę, to Stal zdobyłaby komplet 6 punktów w dwumeczu z Widzewem. A ponieważ dobrym szczęście sprzyja, dwa poważniejsze błędy, jakie przytrafiły się bramkarzowi łodzian, nie przyniosły zmiany rezultatu” - napisał redaktor Kukuć wystawiając mocną „czwórkę”.

PK