REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 189
2 magi 186
3 cypek1910 177
4 wiesia 176
5 EGON72 170
6 robert77u 167
7 Papay 167
8 sebalat... 166
9 abel55 164
10 FeelFaza 161
REKLAMA
 
Kręcina na trybunach, nagroda dla trampkarza
 
Wtorek, 4. grudnia 2018, godz. 11:02
Mecz Widzewa ze Stalą Stalowa nie obfitował w wiele emocji, ale całkiem sporo wydarzyło się wokół spotkania. Na trybunach pojawił się m.in. były wieloletni sekretarz generalny PZPN!

Kibice wybierający się na mecz za obowiązkowy punkt obierali pomnik Twórców Wielkiego Widzewa, który w sobotę został uroczyście odsłonięty. Tłumy fanów robiących sobie zdjecia pod monumentem i podświetlonym herbem, który zawisł na budynku stadionu, świadczą o tym, że pomnik broni się pomimo początkowych wątpliwości, które było słychać po prezentacji wizualizacji. 
REKLAMA

Przed pierwszym gwizdkiem, piłkarze i sędziowie ustawili się na kole środkowym do symbolicznej minuty ciszy, którą poświecono trzem zmarłym w ostatnim czasie kibicom Widzewa. Kolejnym akcentem było wręczenie kolejnej nagrody „Piłkarza Miesiąca Akademii Widzewa”, którą otrzymał Damian Związek, na co dzień podopieczny trenera Bartosza Bieleckiego, który opiekuje się drużyną z rocznika 2004. O zespole było głośno w ostatnim czasie, gdyż pokazała dużo woli walki i widzewskiego charakteru podczas przegranego dwumeczu o wejście do ligi makroregionalnej. W rewanżu z Deltą Warszawa trampkarz strzelił aż cztery bramki!

Wśród widzów spotkania mogliśmy zobaczyć między innymi kilka znanych postaci. W sobotę w Sercu Łodzi, był n.in. Zbigniew Kręcina, który oglądał pojedynek w towarzystwie Michała Sapoty i Zdzisława Kapki. 

JD