REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Miasto naprawia usterki na Łodziance. Zapłaci ubezpieczyciel?
 
Czwartek, 11. października 2018, godz. 15:04

Nie jest tajemnicą, że obiekt treningowy na Łodziance sprawiał od momentu jego oddania do użytku sporo problemów. Usterek było dużo, problemów jeszcze więcej. Powoli jednak niektóre problemy są rozwiązywane. Jak z oświetleniem, które już może działać na wszystkich boiskach jednocześnie. 

W najbliższym czasie powinny być też usunięte inne usterki. Rozpoczęły się prace związane z usuwaniem zgłoszonych mankamentów. Głównie są tą usterki w budynku socjalnym, np. w łazienkach, poprawiany jest też dach, gdyż w pomieszczeniach pojawiała się wilgoć (albo dach jest nieszczelny, albo szwankuje wentylacja). Lista niestety jest dłuższa. 
REKLAMA


- Trwają prace nad usunięciem usterek. Naprawiamy wszystko to, na co Widzew się skarżył – wyjaśnia Małgorzata Belta, dyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich. - Saltex upadł, a na nasze monity syndyk nie odpowiada. Dlatego zdecydowaliśmy się zrealizować te prace bez dalszej zwłoki i dochodzić odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej, która wystawiła polisę dotyczącą gwarancji należytego wykonania – dodaje. 

Prace remontowe na Łodziance zostały wycenione na około 200 tysięcy złotych. Na szczęście, gwarancja należytego wykonania jest na wyższą kwotę.