REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Boniek: "Jak ktoś jest mocny, to sprzyja mu szczęście"
 
Środa, 10. października 2018, godz. 08:01

Ostatnie dobre wyniki Widzewa z zadowoleniem przyjął kibic numer jeden łódzkiego klubu, czyli Zbigniew Boniek. Prezes PZPN w rozmowie z „Widzewiakiem” podkreśla jednak, że nie jest zaskoczony, że Widzew wygrywa. 

- Widzew zatrudnił dobrego, mądrego trenera, który wywodzi się z tego środowiska. To bardzo dobre posunięcie, które procentuje. Dzięki wzmocnieniom drużyny, w końcu Widzew osiąga takie wyniki, jakich kibice oczekują. Seria pięciu kolejnych zwycięstw robi wrażenie. Pewnie nie każdy z tych meczów musiał się skończyć wygraną, ale jak ktoś jest mocny, to sprzyja mu szczęście - mówi  „Zibi”.
REKLAMA


Dodaje, że jest spokojny o awans drużyny do pierwszej ligi. - Nie ma co ukrywać, Widzew ma moralny obowiązek, żeby awansować. Ma największy budżet w lidze, najwięcej kibiców i chyba najsilniejszy zespół. Jeśli nie zostaną popełnione jakieś poważne błędy, to szybko uda się przypieczętować awans. Jestem o to spokojny - podkreśla szef piłkarskiej centrali w rozmowie z „Widzewiakiem”.

Zbigniew Boniek po raz ostatni gościł na widzewskim stadionie jeszcze w poprzednim sezonie. Zapewnia jednak, że wkrótce pojawił się ponownie. - Na pewno pojawię się wkrótce na Widzewie. Dużo wcześniej, niż na fecie z okazja awansu. W tym sezonie nie byłem jeszcze na meczu, ale śledzę wszystko, co się dzieje w klubie na bieżąco - zapewnia. 

Tomasz Andrzejewski