REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 magi 193
2 kosa76 193
3 wiesia 184
4 cypek1910 184
5 robert77u 177
6 EGON72 173
7 Papay 173
8 sebalat... 171
9 abel55 170
10 FeelFaza 165
REKLAMA
 
Mroczkowski: "Chciałbym, żeby była powtórka gry"
 
Czwartek, 13. września 2018, godz. 17:11

Radosław Mroczkowski przed meczem 10. kolejki II ligi z Błękitnymi Stargard mówił o jednym z najmocniejszych elementów Widzewa, jak i wprowadzeniu w potyczce z Górnikiem Łęczna grupy nowych graczy. Od tego też zaczął.

- Chcieliśmy tym zawodnikom dać minuty. Po krótkim co prawda treningu tygodniowym, ale to był wystarczający czas, żeby podjąć taką decyzję. Myślę, że mecz to potwierdził. W związku z tym cieszę się, że nie było tu większego błędu - powiedział.
REKLAMA

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed najbliższym spotkaniem? - Cieszę się, że są wszyscy zdrowi i wiadomo, że większa kadra od tygodnia mocno rywalizuje i to też jest taki pozytyw. Widzimy to na każdym treningu, w każdym momencie - dodał.

Pytano go o waleczność najbliższego rywala: - Wszystkie drużyny, które przyjeżdżają na ten obiekt pokazują ambicję, wolę walki, zaangażowanie. Jesteśmy przygotowani na to, że tak będzie (…) Wszystkie drużyny oglądamy, analizujemy. Także zespół już poznał pewne rzeczy, ale to jest od pierwszych treningów - wyjaśnił.
REKLAMA

Mroczkowski nie chciał zdradzać, czy skład będzie podobny do tego, który widzieliśmy w meczu z Łęczną: - Chciałbym, żeby była powtórka gry. Trochę znów więcej tych rzeczy, które robimy na co dzień, a wtedy będzie już dobrze. 

Dodał, że stałe fragmenty gry to jest jeden z tych elementów, nad którymi w zespole zwraca się szczególną uwagę. - Mamy grupę fajnych zawodników, którzy w tych stałych fragmentach gry potrafią funkcjonować. To dobre narzędzie, żeby zdobywać bramki. 

JD