REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 59
2 cypek1910 56
3 abel55 54
4 kris64 54
5 wiesia 52
6 sebalat... 52
7 przemyk79 52
8 rs333 49
9 mario74... 49
10 rexsar 48
REKLAMA
 
Mroczkowski: "W porównaniu z poprzednim meczem, było więcej jakości"
 
Sobota, 8. września 2018, godz. 21:49

Trener Radosław Mroczkowski po spotkaniu z Górnikiem Łęczna nie był zachwycony poziomem rywalizacji. - Nie był to super mecz, był poprawny. W porównaniu z poprzednim meczem, było więcej jakości. O to walczymy i było to widać - stwierdził.

- Jeszcze wiele pracy przed nami, ale było więcej staranności. Nie daliśmy sobie narzucić przewagi. Może przez moment, w drugiej połowie, przy wyniku 1:0. Ale to też wynikało z tego, że 2-3 nowe ogniwa były na boisku, trzeba dopracować taktykę, szczególnie taktykę gry bez piłki - uzupełnił.
REKLAMA

Wątek nowych graczy był kontynuowany: - Nie mamy czasu na wprowadzanie nowych piłkarzy. Dajemy im grać. Myślę, że poprawnie zagrali. Trochę się gubili, jeśli chodzi o taktykę, ale to jest zrozumiałe. Na pewno było widać więcej jakości w przodzie. 

Pokusił się też o kilka zdań o Filipie Mihaljeviciu. - Nie narzucałem mu zbyt wielu zadań. Chciałem, żeby był sobą. Żeby zagrał tak, jak potrafi. Jak na pierwszy mecz, w którym napastnik strzela bramkę, musimy być zadowoleni. 
REKLAMA

Powiedział też kilka zdań o grze pressingiem: - Chcemy tak grać. Chłopaków stać na to. Czasem strona mentalna nie zawsze funkcjonuje. Dzisiaj widzieliśmy zespół dobrze funkcjonujący od początku do końca. Tak chciałbym, żeby było zawsze.

PK