9 sebalat... 191
10 conrado... 188

Kazimierowicz: "Byliśmy konsekwentni i uważni"

Sobota, 8. września 2018, godz. 21:26; źródło: Widzew TV

Maciej Kazimierowicz nie tylko zagrał bardzo poprawny mecz na środku pomocy, ale również zdobył gola strzałem z dystansu. Potwierdził tym samym tą umiejętność, o której niektórzy mogli już zapomnieć.

- Cieszę się bardzo. Za dużo tych bramek nie strzelam, ale fajnie, że dziś ta bramka wpadła w końcu tutaj, w Łodzi. Tym bardziej, że była to bramka na 1:0, gdy otworzyliśmy wynik. Później potoczyło się to równie dobrze - radował się w klubowej telewizji.

Gol padł tuż przed przerwą, czyli w bardzo ważnym momencie. - Tak, na pewno trochę uspokaja. Jest to jakiś handicap, chociaż jest to też taki wynik, gdzie trzeba w pierwszych minutach bardzo uważać. Przeciwnik jest rozdrażniony i chce za wszelką cenę odrobić te straty. Byliśmy konsekwentni i uważni. Dlatego nie daliśmy sobie strzelić bramki.

Za tydzień Widzew zagra z Błękitnymi Stargard, czyli byłą drużyną Kazimierowicza. - Cieszę się, myślę, że będzie dodatkowy dreszczyk emocji.