REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 30
2 abel55 29
3 kris64 28
4 Motylan... 27
5 wiesia 26
6 Drabciu1 26
7 RTSAdri... 25
8 Papi11 25
9 Jazz_1910 24
10 rs333 24
REKLAMA
 
Pechowiec Miller. Zadeklarował walkę o skład i... złapał kontuzję
 
Czwartek, 9. sierpnia 2018, godz. 21:12

Wydawało się, że Michał Miller rozstanie się z Widzewem jeszcze tego lata. Po 27-letniego napastnika zgłosił się nawet zainteresowany pozyskaniem go klub - Sokół Aleksandrów Łódzki - prowadzony przez Sławomira Majaka, u którego Miller kiedyś grał znakomicie. 

Piłkarz jednak podjął odważną decyzję, że do trzecie ligi cofać się nie chce, woli podjąć rywalizację o miejsce w składzie Widzewa, choć na razie - nie ma co ukrywać - jest daleko od wygrania tej rywalizacji. 
REKLAMA


- Zostaję w Widzewie. Mam ważny kontrakt, jestem zawodnikiem Widzewa i chcę tutaj powalczyć o skład  - powiedział Miller w rozmowie z „Widzewiakiem. - Mam nadzieję, że niedługo kibice zobaczą innego Michała. Na pewno muszę nabrać większej pewności siebie, to mi pomoże w następnych meczach - dodał.

Na razie jednak Miller znalazł się poza kadrą na mecz ze Stalą Stalowa Wola. Uspokajamy jednak, że to nie jest decyzja sztabu szkoleniowego obliczona na zniechęcenie piłkarza. Miller w środowym sparingu doznał kontuzji (zbicia) biodra i na razie jest wyłączony z treningów. 

Ponieważ cenimy ambitnych piłkarzy, to trzymamy kciuki za Millera w rywalizacji, którą podejmie po wyleczeniu urazu.

TA