REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 197
2 mario74... 185
3 wiesia 184
4 conrado... 181
5 Jazz_1910 179
6 siwy071910 174
7 RTSAdri... 174
8 robert77u 174
9 przemyk79 173
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Mroczkowski o Millerze, Kristo i młodych testowanych
 
Czwartek, 9. sierpnia 2018, godz. 09:36

Radosław Mroczkowski ocenił dyspozycję Michała Millera w meczu z Zawiszą Rzgów, powrót do zdrowia Dario Kristo oraz skomentował przyszłość młodych piłkarzy, którzy przygotowują się z drużyną od początku tygodnia i zagrali w środowym sparingu. 

- Dla Michała to był mecz po to, żeby pograł, zaliczył trochę minut na boisku. Widzieliśmy parę fajnych zachowań, ale nie oceniam tego na gorąco, jeśli chodzi o samą grę. Nie robimy większej analizy z tego sparingu, ale będziemy o nim rozmawiać - powiedział Mroczkowski. 
REKLAMA


Na jakim etapie jest natomiast powrót do gry chorwackiego pomocnika? - Czekamy na Kristo. Przykład Bartka Niedzieli pokazuje, że nawet dwa tygodnie treningu oraz bycie teoretycznie w gotowości do gry czasem nie przekłada się na praktykę. Dlatego bardzo ostrożnie z Dario. Trenował z nami w poniedziałek, jutro na pewno też odbędzie z drużyną całą jednostkę treningową. Będzie więcej ćwiczeń kontaktowych w następnym tygodniu, więc nie będziemy się spieszyć z jego powrotem. Badania pokazują jednak, że jest w końcowej fazie powrotu do gry - stwierdził szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych. 

Co natomiast z młodymi piłkarzami, którzy byli testowani w meczu z Zawiszą Rzgów? - Cierpliwie. To był jeden sparing, być może będzie ich więcej. Ci chłopcy byli z nami od poniedziałku, choć pewnie zostaną z nami dłużej. Przyszły tydzień zadecyduje o ich przydatności w zespole. My wyjeżdżamy w piątek na mecz ze Stalą, więc tego czasu w tym tygodniu dużo nie ma, ale im się też pewnie nie spiszy do domu. Warto dla takich chłopaków zrobić sparing, zobaczyć ich w akcji na treningu. Może nie we wszystkich zajęciach, ale będą uczestniczyć w nich na pewno - zakończył Mroczkowski. 

BS