REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 48
2 cypek1910 45
3 kris64 44
4 abel55 44
5 jari48 44
6 wirgiliusz 43
7 sebalat... 43
8 przemyk79 43
9 Motylan... 43
10 Money 42
REKLAMA
 
Drużyna wybrała nowego kapitana
 
Czwartek, 19. lipca 2018, godz. 16:52

W czwartek w Widzewie wybierano kapitana zespołu. Został nim Daniel Mąka, który właśnie zaczyna trzeci sezon gry w Widzewie. To przy okazji jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w drużynie. 

Warto dodać, że w poprzednim sezonie ligę z opaską zaczynał Patryk Wolański. Później, przed potyczką z Turem Bielsk Podlaski, Franciszek Smuda zabrał mu opaskę i przekazał już Sebastianowi Zielenieckiemu. Gdy ten doznał kontuzji to, również przed spotkaniem z klubem z Podlasia, kapiatanem został Robert Demjan. Opaska nie wróciła już do Zielenieckiego po wyleczeniu urazu.
REKLAMA


Na dzisiejszej konferencji prasowej trener Radosław Mroczkowski wyjaśniał kryteria wyboru piłkarza sprawującego tak ważną funkcję: - Chciałbym, żeby to była osoba, która dobrze rozumie pracę sztabu i trenera. Taka osoba odpowiedzialna, która potrafi panować nad emocjami, tak pozytywnymi, jak i negatywnymi. To musi być dla zespołu wypośrodkowane. Wcale to nie musi być najlepszy piłkarz. To musi być taki zawodnik, który zna drużynę i fajnie by było, gdyby miał wsparcie kibiców.

Warto dodać, że zastępcami Mąki zostali dwaj kapitanowie z poprzedniego sezonu, czyli Robert Demjan i Sebastian Zieleniecki. 

Jak oceniacie te wybory?

PK