REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 167
2 magi 161
3 robert77u 153
4 wiesia 145
5 EGON72 142
6 cypek1910 140
7 FeelFaza 140
8 Papay 139
9 sebalat... 136
10 tomaszf... 134
REKLAMA
 
Sylwestrzak: "Po raz pierwszy w karierze zagrałem na prawej obronie"
 
Poniedziałek, 16. kwietnia 2018, godz. 09:31

Ze względu na kontuzję w meczu z Legią II nie mógł wystąpić Marcin Kozłowski. Na prawej obronie zastąpił go Radosław Sylwestrzak, który debiutował na tej pozycji w seniorskiej piłce.

- Po raz pierwszy w karierze zagrałem na prawej obronie. Chyba największa różnica jest w ustawieniu. Trzeba też trochę inaczej analizować pozycję rywala, jego potencjalne zachowanie - powiedział Sylwestrzak.
REKLAMA

Trener Franciszek Smuda nie wymagał od 25-letniego zawodnika gry w ofensywie. Jego głównym zadaniem było zatrzymanie kapitana rezerw Legii - Roberta Bartczaka.

- Nie miałem zbytnio zadań ofensywnych, aczkolwiek jak tylko pojawiła się okazja, żeby się podłączyć do ataku, to starałem się to robić. Osobiście uważam, że nie wyglądało to najgorzej, ale ocenić moją grę musi trener – skomentował obrońca - Pomagał mi Mati Michalski, asekurował też Damian Kostkowski. Myślę, że nie było źle - dodał.

Warto wspomnieć, że były piłkarz m.in. Siarki Tarnobrzeg miał okazję nawet na zdobycie bramki. Po jego strzale piłka przeleciała jednak ponad bramką.
REKLAMA

- To był mój błąd. Powinienem inaczej ułożyć stopę, wdusić piłkę w ziemię i trafić w bramkę. Wiem co zrobiłem źle i postaram się to poprawić przy najbliższej okazji - mówił.

Czy Radek Sylwestrzak czuje się na siłach, aby ponownie zagrać na prawej obronie? - Marzę o kolejnym występie w barwach Widzewa. To od trenera zależy na jakiej pozycji mnie wystawi.