REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 167
2 magi 161
3 robert77u 153
4 wiesia 145
5 EGON72 142
6 cypek1910 140
7 FeelFaza 140
8 Papay 139
9 sebalat... 136
10 tomaszf... 134
REKLAMA
 
Kristo: "Wszystko zależy od nas"
 
Niedziela, 15. kwietnia 2018, godz. 08:05

Wszystko wskazuje na to, że Widzew w końcu znalazł zawodnika, który wprowadził spokój i pewność w poczynaniach drugiej linii zespołu. Mowa o Dario Kristo, który po raz kolejny rozegrał świetny mecz w czerwono-biało-czerwonych barwach.

Pomocnik z Chorwacji nie tylko przerywał ataki rywali, ale także sam konstruował akcje ofensywne Widzewa. Do tego jedną z nich sfinalizował, ustalając tym samym wynik meczu. Warto nadmienić, iż był to już czwarty z rzędu mecz z golem na koncie Kristo.
REKLAMA

- Strzelona bramka nie jest najważniejsza. Liczy się to, że zdobyliśmy trzy punkty. Myślę, że cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz. Jestem zadowolony ze swojej postawy oraz z poczynań moich kolegów - skomentował 29-latek.

Widzew kontrolował przebieg spotkania, ale w końcówce było trochę nerwów. To za sprawą rzutu karnego, którego na bramkę zamienił Robert Bartczak.

- Faktycznie mieliśmy przewagę, ale sędzia podyktował rzut karny i to wprowadziło niepotrzebną dramaturgię. Po trzecim naszym golu powinniśmy trzymać mecz pod kontrolą, a tak to było trochę nerwowo.
REKLAMA

Ostatecznie gospodarze dowieźli zwycięstwo do końca, a radość po ostatnim gwizdku w ekipie Widzewa była ogromna. Swojego szczęścia ze zdobycia kompletu punktów nie krył także Kristo, który rzucił się na szyję Macieja Humerskiego.

- Tak samo cieszyliśmy się w Ełku. Jesteśmy liderem i wszystko dalej zależy od nas. Jak będziemy wygrywać, to nadal będziemy liderem i awansujemy do drugiej ligi - zakończył pomocnik Widzewa.