REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Widzew z nowym zarządem. Nie ma w nim już Rafała Krakusa...
 
Środa, 16. listopada 2016, godz. 23:06

W środę odbyło się walne zgromadzenie członków stowarzyszenia RTS Widzew. Wybrano nowy zarząd klubu.

Pozostaje w nim Przemysław Klementowski, dokooptowany do władz kilkanaście dni temu. Jest też Piotr Furmaniak, którego wejście do zarządu zapowiadaliśmy. Oprócz nich, w zarządzie są jeszcze cztery osoby, które są członkami stowarzyszenia. W zarządzie nie ma już natomiast Rafała Krakusa.
REKLAMA

Druga ważna informacja po walnym zgromadzeniu, to decyzja o powołaniu spółki akcyjnej, która w niedługim czasie przejmie drużynę. Na razie jej głównym akcjonariuszem będzie stowarzyszenie RTS Widzew, ale - można się tego domyślać - w niedługim czasie powinni pojawić się inni udziałowcy.

Po posiedzeniu walnego zgromadzenia klub wydał komunikat, którego treść publikujemy poniżej:


Obecnie Zarząd Stowarzyszenia stanowią: Remigiusz Brzeziński, Piotr Furmaniak, Piotr Pietrasik, Tomasz Tomczak, Konrad Walczak oraz Przemysław Klementowski, który pozostaje Wiceprezesem Zarządu. Rafał Krakus został upoważniony do reprezentowania Stowarzyszenia w kontaktach z mediami.

Nowy  Zarząd  kontynuuje działania zmierzające do dalszego rozwoju klubu zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak i organizacyjnej. W oparciu o uchwałę podjętą na Walnym Zgromadzeniu, Zarząd powoła w najbliższym czasie spółkę kapitałową, której głównym udziałowcem będzie Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź.  Walne  Zgromadzenie uznało, że do czasu pozyskania partnera kapitałowego funkcja Prezesa Zarządu nie zostanie obsadzona.

Jednocześnie  Walne Zgromadzenie   wyraża podziękowania ustępującym członkom Zarządu za wysiłki i wkład w odbudowę Widzewa. Wyrażamy przekonanie, że ze względu na ambitne cele dalszego rozwoju klubu zarówno w wymiarze sportowym, jak i organizacyjnym, konieczne  było poszerzenie składu Zarządu klubu.