REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Dragojević i Batrović wracają do Łodzi
 
Czwartek, 10. stycznia 2013, godz. 18:15

Ze względu na prawosławne Święta Bożego Narodzenia zgodę na późniejszy przyjazd do Łodzi dostali Milos Dragojević i Veljko Batrović. Obaj jednak w czwartek wieczorem mają wylądować na lotnisku w Warszawie i następnie przyjechać do naszego miasta. W piątek spodziewane jest już ich pojawienie się na treningu.

Tymczasem nadal w Łodzi nie pojawili się m.in. Thomas Phibel i Princewill Okachi. To trochę martwi trenera Radosława Mroczkowskiego. "Jeśli do piątku nie zjawią się w klubie, to przewiduję, że będą mieli kłopoty. I tłumaczenia ze zmianą połączeń lotniczych nie będą brane pod uwagę" - zapowiada szkoleniowiec.
REKLAMA


W czwartek widzewiacy mieli ponownie dwa treningi. Rano pracowali na boisku bocznym, po południu na siłowni. W trakcie zajęć odbył się test mocy kończyn dolnych. Jak dotąd (odpukać!) nikt nie doznał kontuzji, bo trudno za uraz uznać rozciętą wargę Mariusza Rybickiego.

W sobotę w południe piłkarze Widzewa rozegrają pierwszy tegoroczny sparing. Rywalem będzie Tur Turek, występujący w grupie zachodniej drugiej ligi. W związku z tym, że ten pojedynek odbędzie się na sztucznym boisku, także piątkowe zajęcia odbędą się na takiej nawierzchni.

Sparing z drugoligowcem zakończy pierwszy etap przygotowań. W poniedziałek rano drużyna wyjedzie na zgrupowanie do Uniejowa. W kadrze na ten obóz będzie 26 zawodników, w tym gracze testowani. Kolejni mają dołączyć do zespołu już w trakcie zgrupowania.

Bogusław Kukuć