REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 168
2 magi 161
3 robert77u 154
4 wiesia 149
5 EGON72 147
6 cypek1910 144
7 Papay 143
8 sebalat... 140
9 FeelFaza 140
10 jacekz 137
REKLAMA
 
Alves kontuzjowany, a Abbesa nadal nie ma...
 
Poniedziałek, 12. września 2011, godz. 22:42

Nowi zawodnicy w widzewskim zespole niezbyt udanie rozpoczęli przygodę z nim. Igor Alves (na zdjęciu) co prawda zdążył już zadebiutować w Ekstraklasie, ale nie był to występ udany, a do tego piłkarz okupił go kontuzją. Nabawił się jej w starciu z Tomaszem Wróblem. Początkowo wydawało się, że nie jest to nic poważnego. Potem okazało się, że może być inaczej. We wtorek będzie znana dokładna diagnoza, ale Brazylijczykowi grozi nawet trzytygodniowa przerwa w treningach.

Hachem Abbes też z drużyną nie trenuje, ale nie ze względów zdrowotnych. Piłkarz już od tygodnia przebywa w Tunezji, gdzie pojechał załatwić sprawy wizowe. Miał przebywać tam przez trzy dni, ale najwidoczniej procedury się przeciągają. Co więcej, pamiętamy, że Abbes ma zaległości treningowe. Żeby je nadrobić, powinien jak najszybciej wznowić treningi.
REKLAMA


Oprócz tych dwóch zawodników, na poniedziałkowym treningu nie było też Souheila Ben Radhii. W jego przypadku nie jest to jednak poważny uraz i prawdopodobnie nie przeszkodzi mu w występie w kolejnym meczu. Poniedziałkowe zajęcia odbyły się na bocznym boisku. Poświęcone były one przede wszystkim przygotowaniu fizycznemu. Dodajmy, że zajęcia poprzedziła odprawa poświęcona analizie meczu z GKS Bełchatów.

Tomasz Andrzejewski