REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 214
2 kosa76 213
3 magi 204
4 cypek1910 198
5 abel55 197
6 robert77u 191
7 sebalat... 188
8 czackikom 188
9 EGON72 186
10 conrado... 185
REKLAMA
 
Igor Alves i Hachem Abbes zostają w Widzewie
 
Środa, 31. sierpnia 2011, godz. 16:27
Brazylijczyk Igor Alves i Tunezyjczyk Hachem Abbes to ostatnie nowe nabytki Widzewa tego lata. Ten pierwszy został przez łódzki klub pozyskany na zasadzie wolnego transferu. Podpisał kontrakt na rok, z opcją przedłużenia na kolejne trzy. Natomiast Abbes został wypożyczony na pół roku z tunezyjskiego Club Sportif Sfaxien. Łódzki klub zagwarantował sobie jednak prawo transferu definitywnego, a także ustalił z samym zawodnikiem warunki 3,5-letniego kontraktu.

"Pozyskaliśmy tego zawodnika, aby wzmocnić rywalizację na lewej stronie obrony. Tunezyjczyk będzie walczył o miejsce w składzie z Dudu. Hachem jest piłkarzem, który powinien poradzić sobie w naszej lidze. Jeżeli chodzi o transfer Igora Alvesa, to planowaliśmy go na czerwiec przyszłego roku. Pod tym kątem obserwowaliśmy zawodnika. Nadarzyła się jednak okazja, aby Igor trafił do Widzewa już teraz, bowiem rozwiązał właśnie kontrakt ze swoim dotychczasowym klubem. To dobry zawodnik, który może występować jako ofensywy pomocnik, a właśnie takiego gracza potrzebowaliśmy. Brazylijczyk jest dobrze wyszkolony technicznie. W dodatku Igor jest lewonożny. Mamy nadzieję, że obaj piłkarze okażą się wzmocnieniem naszego zespołu. Nie jest wykluczone, że zadebiutują w Widzewie w meczu przeciwko GKS-owi Bełchatów" - mówi Radosław Mroczkowski, trener Widzewa Łódź.
REKLAMA


Widzewiakiem nie będzie natomiast drugi z testowanych Brazylijczyków Ricardo Nascrimento, z którego łódzki klub zrezygnował.

Tomasz Andrzejewski