REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Lisowski: "Każdy mecz będzie ciężki"
 
Piątek, 10. września 2010, godz. 23:46

Choć widzewiacy zaczynają serię meczów z teoretycznie słabszymi rywalami, to nie ma mowy o żadnym rozprężeniu w ich szeregach. Jeden z najlepszych graczy w widzewskiej ekipie - Tomasz Lisowski - na przedmeczowej konferencji prasowej przekonywał, że do meczu z każdym rywalem on i jego koledzy podchodzą jednakowo skoncentrowani.

Tomasz Lisowski: - Każdy mecz, który będziemy grać w Ekstraklasie, będzie ciężki. Nie należy się spodziewać, że z Arką będzie łatwiej, niż z innymi przeciwnikami. Pewne jest, że Arka tanio skóry nie sprzeda. Nie mniej jednak, zrobimy wszystko, żeby wygrać i do Łodzi wrócić z trzema punktami.
REKLAMA


- Drużyna Arki plasuje się nisko w tabeli, ale już w meczu z Lechem pokazała, że potrafi być bardzo groźna.
- Oczywiście. Tak jak powiedziałem, w każdym meczu będzie ciężko. Po prostu Ekstraklasa jest wyrównana. W Arce jest wielu piłkarzy, na których trzeba bardzo uważać. Ale w Widzewie również. Oni na pewno też nas nie lekceważą. My jednak patrzymy przede wszystkim na siebie. W Gdyni chcemy wypaść jak najlepiej i wygrać.

- Czym spróbujecie zaskoczyć rywali?
- Na pewno będziemy chcieli zagrać wysoko, tak jak we wszystkich poprzednich meczach. Zaatakujemy rywala na jego połowie i postaramy się zepchnąć go do defensywy. Szczegółów taktyki oczywiście zdradzał nie będę.

- Przed tym meczem sporo mówiło się o boisku. Ty jak widzisz perspektywę gry na sztucznej nawierzchni?
- Chyba każdy zawodnik woli grać na naturalnej murawie. Na sztucznej gra się trochę inaczej, piłka inaczej się zachowuje. Ale warunki są takie same dla obu drużyn. Myślę, że nawierzchnia nie przeszkodzi nam w odniesieniu zwycięstwa.

Tomasz Andrzejewski