REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 63
2 cypek1910 60
3 abel55 59
4 kris64 57
5 mario74... 57
6 kosa76 56
7 sebalat... 56
8 wiesia 56
9 rs333 56
10 rexsar 55
REKLAMA
 
Robak i Ostrowski mogą zagrać, ale w niedzielę
 
Czwartek, 9. września 2010, godz. 16:44

Z czterech zawodników, którzy są po kontuzjach, na mecz z Arką Gdynia nie wróci żaden. Największe szanse miał na to Velibor Durić, ale ostatecznie zapadła decyzja, że treningi wznowi dopiero od poniedziałku. W przyszłym tygodniu trenować z drużyną powinni też Krzysztof Ostrowski i Marcin Robak (na zdjęciu). Jest nawet szansa, że obaj w weekend zagrają, ale nie w sobotnim meczu w Gdyni, tylko w niedzielnym, w Młodej Ekstraklasie. Tylko leczenie Prejuce Naoulmy przedłuża się. "Prezes" wróci do gry za kilka tygodni.

Tymczasem widzewiacy kontynuują przygotowania do meczu z Arką. W czwartek ponownie trenowali na sztucznym boisku. "Już drugi tydzień ćwiczymy na takiej nawierzchni. Mam nadzieję, że dzięki temu sztuczne boisko w Gdyni nie będzie dla nas problemem. Liczę na dobry mecz i zwycięstwo. Stać nas na pokonanie każdego zespołu. Już przed sezonem mówiłem, że jesteśmy dobrą drużyną i będziemy walczyć o wysokie cele. Zapewniam, że nie jesteśmy gorsi od Wisły, Lecha czy Polonii" - mówi Ugo Ukah.
REKLAMA


W czasie czwartkowych zajęć podopieczni Andrzeja Kretka pracowali nad elementami taktyki. Oprócz piłkarzy kontuzjowanych, w zajęciach nie brali udziału także zawodnicy, którzy w środę grali w rezerwach. Oni mieli tylko rozruch i odnowę biologiczną. W piątek będą już trenować z zespołem. Dodajmy, że po piątkowych zajęciach łódzka ekipa ruszy na Pomorze. Noc poprzedzającą mecz, zespół spędzi w hotelu, w pobliżu Trójmiasta.

Tomasz Andrzejewski