REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 168
2 magi 161
3 robert77u 154
4 wiesia 149
5 EGON72 147
6 cypek1910 144
7 Papay 143
8 sebalat... 140
9 FeelFaza 140
10 jacekz 137
REKLAMA
 
Souhaiel Ben Radhia zawodnikiem Widzewa
 
Wtorek, 2. marca 2010, godz. 15:55
Potwierdziły się nasze poniedziałkowe informacje. Reprezentant Tunezji Souhaiel Ben Radhia został zawodnikiem Widzewa. We wtorek łódzki klub już oficjalnie poinformował o podpisaniu z tym graczem 2,5-letniego kontraktu.

Prawy obrońca przyszedł do Widzewa z Étoile Sportive du Sahel, klubu zajmującego obecnie trzecie miejsce w tunezyjskiej ekstraklasie. 25-letni Souhaiel Ben Radhia występował w kadrze narodowej Tunezji. Grał m. in. w ostatnim turnieju Pucharu Narodów Afryki, podczas którego był obserwowany przez Widzew.
REKLAMA


"Souhaiel jest doświadczonym i cenionym zawodnikiem, o czym świadczą jego powołania do kadry narodowej i gra w wiodącym zespole najwyższej ligi tunezyjskiej. Zakładamy, że będzie istotnym wzmocnieniem dla naszego zespołu, a swoim stylem gry na pewno nie rozczaruje kibiców" - komentuje Marek Zub, dyrektor sportowy Widzewa.

"Miałem kilka atrakcyjnych propozycji, zdecydowałem się jednak podpisać kontrakt z Widzewem, bo otrzymałem bardzo pozytywne rekomendacje dotyczące tego klubu od osoby, którą bardzo cenię. Liczę, że dzięki moim umiejętnościom będę miał możliwość regularnej gry w Widzewie i dalszego rozwoju kariery piłkarskiej. Pierwszy raz będę grał w zespole europejskim i moją ambicją jest, by razem z Widzewem móc walczyć o najwyższe stawki" - mówi Souhaiel Ben Radhia.

W poniedziałek nowy nabytek Widzewa ćwiczył jeszcze indywidualnie. Wziął również udział w badaniach medycznych. Od najbliższych zajęć będzie już ćwiczył z zespołem.