REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 63
2 cypek1910 60
3 abel55 59
4 kris64 57
5 mario74... 57
6 kosa76 56
7 sebalat... 56
8 wiesia 56
9 rs333 56
10 rexsar 55
REKLAMA
 
Samochód za karnet na mecze Widzewa
 
Czwartek, 25. lutego 2010, godz. 17:17; źródło: Informacja prasowa
Kibice Widzewa posiadający obowiązujące karnety na sezon lub rundę wiosenną staną przed szansą wygrania samochodu w konkursie organizowanym przez klub. Trzeba będzie wykazać się szybkością, popularnością i wiedzą o Widzewie. Trzyetapowy konkurs "Samochód za karnet" potrwa od 8. marca do 5. czerwca 2010 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród 5 laureatów w przerwie finałowego meczu z Górnikiem Zabrze. Odjedzie on czerwoną Skodą Fabią ufundowaną przez firmę Zimny  Auto z Łodzi. Prezentacja konkursowego samochodu odbędzie się już podczas czwartkowego spotkania karnetowców z piłkarzami Widzewa.

Pierwsza część konkursu "Samochód za karnet" prowadzona pod hasłem "Kto pierwszy ten lepszy" rozpocznie się już 8. marca 2010 roku i potrwa do 30. kwietnia. W ciągu 40 dni wyłonionych zostanie 40 osób, które jako pierwsze prześlą SMS-a o określonej godzinie. Przejdą one do drugiej rundy "Im więcej tym lepiej", trwającej od 1. maja do 2. czerwca. Na tym etapie 5 laureatów konkursu wyłoni ranking popularności prowadzony na stronie Widzewa. Zmierzą się oni w konkursie wiedzy o Widzewie w wielkim finale organizowanym pod hasłem "Najlepszy z najlepszych", który odbędzie się 5. czerwca podczas ostatniego meczu w sezonie.
REKLAMA


"Konkurs będzie dobrą zabawą i dodatkową atrakcją dla wszystkich kibiców, którzy zdecydowali się na zakup karnetu. Liczymy, że będzie cieszył się popularnością, tym bardziej, że jest o co walczyć. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w przerwie meczu kończącego sezon, kiedy Widzew zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Zakładamy, że finał konkursu i szczęśliwa wygrana wpiszą się w atmosferę wielkiego święta na naszym stadionie na zakończenie sezonu"
- mówi Łukasz Łazarewicz, wiceprezes Widzewa.

Konkurs "Samochód za karnet" przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Oprócz posiadania karnetu całorocznego lub karnetu na rundę wiosenną sezonu 2009/2010, warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie przez klub kompletu danych osobowych uczestnika, tj.: imienia i nazwiska, numeru pesel, numeru dowodu tożsamości, adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego. Informacje te można zweryfikować i uzupełnić przed rozpoczęciem konkursu na stronie www.widzew.pl, gdzie dostępne są także szczegółowe informacje nt. konkursu.