REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 48
2 cypek1910 45
3 kris64 44
4 abel55 44
5 jari48 44
6 wirgiliusz 43
7 sebalat... 43
8 przemyk79 43
9 Motylan... 43
10 Money 42
REKLAMA
 
PZPN też zamknął stadion Górnikowi Zabrze
 
Czwartek, 5. listopada 2009, godz. 22:44
Po ostatnim meczu między Górnikiem Zabrze a Widzewem Łódź, na śląski klub sypią się kary. Najpierw władze miasta zamknęły Górnikowi stadion, a teraz ten sam stadion został po raz drugi zamknięty przez Wydział Dyscypliny PZPN, jako środek zapobiegawczy. W ten sposób zabrzański klub ma już podwójnie zamknięty stadion. A na tym nie koniec, bo Wydział Dyscypliny dopiero zajmie się sprawą i może nałożyć jeszcze inne sankcje.

Bardziej nas martwi, że PZPN sygnalizuje również możliwość ukarania Widzewa. "Obecnie czekamy na uszczegółowienie raportu delegata tego spotkania. Niestety, po meczu w Zabrzu uległ on wypadkowi samochodowemu, dlatego na razie nie może dokończyć swojej pracy. Gdy otrzymamy szczegółowy raport, wydamy ostateczne decyzje. Również w przypadku łódzkiego Widzewa" - powiedział Artur Jędrych, szef Wydziału Dyscypliny.
REKLAMA


Fakt uczestnictwa kibiców Widzewa w zajściach pod stadionem Górnika jest raczej niepodważalny. Mamy jednak wątpliwości, czy akurat PZPN powinien za to karać klub. W końcu do tych zajść doszło poza stadionem, a po wejściu na trybuny, podczas meczu, kibice zachowywali się wzorowo.

Tomasz Andrzejewski