Kibice Widzewa kupili już tysiąc karnetów
 
Środa, 5. sierpnia 2009, godz. 11:15
Sprzedaż karnetów na mecze Widzewa rozpoczęła się raptem w poniedziałek, a już w środę rano (kilka minut po godz. 11) nabywcę znalazł tysięczny abonament. Widać, że karnety cieszą się wśród widzewskich fanów sporym zainteresowaniem i jest duża szansa, że zostanie pobity ustanowiony przed rokiem rekord około 3700 sprzedanych abonamentów. To by był olbrzymi sukces klubu i kibiców, bo pamiętajmy o różnych okolicznościach, w jakich prowadzona jest sprzedaż.

Pół roku temu sympatycy Widzewa kupowali karnety na fali entuzjazmu po wywalczeniu przez drużynę pierwszego miejsca na półmetku rozgrywek, dodatkowo zachęceni głośnymi transferami Jarosława Bieniuka i Radosława Matusiaka oraz zatrudnieniem Pawła Janasa. Teraz zaś mają za sobą kilka tygodni niepewności, nie zakończonych wcale happy endem. Tym bardziej cieszy, że karnety sprzedają się tak dobrze, a warto pamiętać, że na razie mogą je kupować tylko osoby przedłużające ważność karnetu nabytego zimą. Otwarta sprzedaż rozpocznie się dopiero od czwartku.

Przy okazji zapraszamy do oddawania głosów w internetowej sondzie (na stronie głównej), w której właśnie o zakup karnetu pytamy.


Tomasz Andrzejewski