REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 126
2 rs333 122
3 przemyk79 120
4 siwy071910 119
5 mario74... 119
6 wirgiliusz 118
7 sebalat... 116
8 RTSAdri... 116
9 robert77u 116
10 wiesia 114
REKLAMA
 

Najlepsi strzelcy IV ligi
 


24 bramki: Sobalczyk (Ceramika Paradyż);

19 bramek: Janicki (Ekolog Wojsławice), Jarzębowski (Włókniarz Konstantynów);

18 bramek: Walczak (WKS Wieluń/Sokół Aleksandrów);

17 bramek: Rosiak (Górnik Łęczyca);

14 bramek: M. Koćmin (Ceramika Paradyż), Koźlik (Bzura Ozorków/MPK Zgierz), , Wiśniewski (Omega Kleszczów/Sokół Aleksandrów);

13 bramek: Szczepanik (LKS Gomunice);

12 bramek: Bartosik (Ceramika Paradyż);

11 bramek: Baczyński (Victoria Szadek), P. Plisiecki (Victoria Szadek), Pińkowski (Widzew II Łódź/MPK Zgierz);

10 bramek: Herski (Warta Działoszyn/Bzura Ozorków), Pieprzyk (Widzew II Łódź), Sowała (Omega Kleszczów), Wesecki (GKS II Bełchatów);

9 bramek: Bałecki (RKS II Radomsko), Bielawski (Warta Działoszyn), Matusiak (MKP Zgierz), Nabiałek (ŁKS II Łódź);

8 bramek: Krzysztofik (Ceramika II/WOY Opoczno), Szpak (Sokół Aleksandrów), A. Świętosławski (Sokół Aleksandrów), Wróblewski (Warta Działoszyn);

7 bramek: Kaczmarek (Ekolog Wojsławice), Laskowski (Górnik Łęczyca), Napieraj (WKS Wieluń), Podbrożny (Widzew II Łódź), Wojciechowski (Ceramika II/WOY Opoczno);

6 bramek: Abramczyk (Białka Mazovia Rawa Maz.), Gajek (Włókniarz Konstantynów), Góralski (Ekolog Wojsławice), Kołaczyk (Warta Działoszyn), Koper (WKS Wieluń), Nowak (WKS Wieluń), Przybylski (Ekolog Wojsławice), Rybski (Widzew II Łódź), Saganowski (Sokół Aleksandrów), T. Smakowski (Włókniarz Konstantynów), Surma (WKS Wieluń);

5 bramek: Ambroż (ŁKS II Łódź), Bernaciak (Sokół Aleksandrów), Błaszczyk (Omega Kleszczów), Derczyński (Włókniarz Konstantynów), Firych (Włókniarz Konstantynów), Kurzawa (LKS Gomunice), Moliński (RKS II Radomsko), Olczyk (Bzura Ozorków), Osiński (RKS II Radomsko/ Włókniarz Konstantynów), Pietrzak (Włókniarz Konstantynów/Białka Mazowia Rawa Maz.), Szefer (MKP Zgierz);

4 bramki: Adamczyk (WKS Wieluń), Ciszewski (Warta Działoszyn/WKS Wieluń/Bzura Ozorków), K. Ciszewski (WKS Wieluń), Czaplarski (Sokół Aleksandrów), Czarczyński (LKS Gomunice), Dziubałtowski (Włókniarz Konstantynów), Grzywiński (GKS II Bełchatów), Janeczko (Górnik Łęczyca/Bzura Ozorków), Jończyk (LKS Gomunice), Kaczorowski (GKS II Bełchatów), Krawczyk (Warta Działoszyn), Kułyk (ŁKS II Łódź), Ocetek (Ceramika II/WOY Opoczno), Patora (ŁKS II Łódź), Rzepecki (Białka Mazovia Rawa Maz.), Sikora (Ekolog Wojsławice), Stankiewicz (Bzura Ozorków), Szczęsny (Bzura Ozorków), Waliszewski (MKP Zgierz);

3 bramki: Banasiak (Górnik Łęczyca/Ceramika Paradyż), Bartczak (MKP Zgierz), Bassey (Białka Mazovia Rawa Maz.), Błotnicki (Ceramika II/WOY Opoczno), Bobrowski (GKS II Bełchatów), Bryl (LKS Gomunice), Buchowicz (Sokół Aleksandrów), R. Czekalski (Górnik Łęczyca), Filipczak (RKS II Radomsko), Folc (RKS II Radomsko), Geruzel (ŁKS II Łódź), Gliszczyński (Omega Kleszczów), Jabłecki (LKS Gomunice), Jędrzejewski (Białka Mazovia Rawa Maz./LKS Gomunice), Karpiński (Omega Kleszczów), Krysiak (MKP Zgierz), Łabędzki (Ceramika Paradyż), Łęgowiak (Ceramika Paradyż), Łopata (Ceramika Paradyż), Mańkowski (Białka Mazovia Rawa Maz.), Marciniak (Włókniarz Konstantynów), Marczykowski (Warta Działoszyn), Matysiak (Ekolog Wojsławice), Milczarek (Górnik Łęczyca), Nowaczyk (LKS Gomunice), S. Plisiecki (Victoria Szadek), Szpiegowski (Bzura Ozorków), Śmiałek (WKS Wieluń), Walioszczyk (RKS II Radomsko), Wojtasik (Górnik Łęczyca), Zawadzak (Ceramika Paradyż);

2 bramki: Antczak (LKS Gomunice), Bazler (Ceramika II/WOY Opoczno), Brodecki (Widzew II Łódź), Dąbrowski (Ekolog Wojsławice), Dziąg (Włókniarz Konstantynów), Fortecki (Bzura Ozorków), Frasunek (Widzew II Łódź), Garguła (GKS II Bełchatów), Jakubczak (Białka Mazovia Rawa Mazowiecka), Knap (Ceramika II/WOY Opoczno), Kociński (ŁKS II Łódź/RKS II Radomsko), Kołodziejski (MKP Zgierz), Konkiewicz (GKS II Bełchatów), Ł. Krzynówek (LKS Gomunice), Łanowy (Włókniarz Konstantynów Łódzki), Matys (Widzew II Łódź), Olszewski (Warta Działoszyn/Ceramika Paradyż), Perliński (Victoria Szadek), Pierzchała (GKS II Bełchatów), Podolski (Bzura Ozorków), Rachubiński (Widzew II Łódź), Ratajczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki), Reszka (Ceramika II/WOY Opoczno), Robaszek (Omega Kleszczów), Seweryn (Widzew II Łódź), Skalski (Górnik Łęczyca), Smerdel (MKP Zgierz), Sobkowicz (ŁKS II Łódź), Szkudlarek (LKS Gomunice), Tomasiak (RKS II Radomsko), Wachowicz (ŁKS II Łódź), Walewacz (Omega Kleszczów), Zadworny (GKS II Bełchatów), Zasada (ŁKS II Łódź);

1 bramka: Adamski (GKS II Bełchatów), Andrzejczak (Warta Działoszyn), Balcerak (Białka Mazovia Rawa Maz.), Bańkosz (Victoria Szadek), Baranowski (MKP Zgierz), Barański (Ceramika II/WOY Opoczno), Becalik (Widzew II Łódź), Berłowski (GKS II Bełchatów), Bienias (Włókniarz Konstantynów), Błachnio (Widzew II Łódź), Bobrownik (GKS II Bełchatów), Bociąga (Warta Działoszyn), Bolimowski (ŁKS II Łódź), Borkowski (GKS II Bełchatów), Bugajski (RKS II Radomsko), Celio (Widzew II Łódź), Chmielecki (Bzura Ozorków), Choderski (Białka Rawa Maz.), Czajkowski (Górnik Łęczyca), M. Czekalski (Górnik Łęczyca), Dec (Białka Mazovia Rawa Maz.), Dębiński (ŁKS II Łódź), Dziuba (RKS II Radomsko), Flaszka (LKS Gomunice), Frankowski (RKS II Radomsko), Gossa (ŁKS II Łódź), Grawiec (ŁKS II Łódź), Grzelak (Victoria Szadek), Grzeszczakowski (Widzew II Łódź), Jakiel (Włókniarz Konstantynów), Jelonkowski (GKS II Bełchatów), Jura (Ceramika II/WOY Opoczno), Kałuziński (Bzura Ozorków), Karaœ (Białka Mazovia Rawa Mazowiecka), Karolak (Bzura Ozorków), Karoń (GKS II Bełchatów), Kolendowicz (GKS II Bełchatów), Kowalczyk (ŁKS II Łódź), Kowalski (Ceramika II/WOY Opoczno), Mar. Koziak (Bzura Ozorków), Mich. Koziak (Bzura Ozorków), Krata (Włókniarz Konstantynów), Królewiak (Ekolog Wojsławice), Krukiewicz (GKS II Bełchatów), Krzynówek (LKS Gomunice), Kuliberda (LKS Gomunice), Kurek (LKS Gomunice), Kurpesa (Victoria Szadek), Lamch (RKS II Radomsko), Lelo (Widzew II Łódź), Lesiakowski (Omega Kleszczów), Lichosik (WKS Wieluń), Machniewski (Ceramika II/WOY Opoczno), Maciąg (ŁKS II Łódź), Marchewka (RKS II Radomsko), Masłowski (Widzew II Łódź), Misiek (WKS Wieluń), Miszczak (Victoria Szadek), Niedzielski (Górnik Łęczyca), Niwiński (Łódzki KS II), Nowakowski (Omega Kleszczów), Nowicki (Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka), Och (GKS II Bełchatów), Ogiński (Widzew II Łódź), Ostalczyk (ŁKS II Łódź), Ożóg (Victoria Szadek), Paluszek (WKS Wieluń), Pawełczyk (Białka Mazovia Rawa Mazowiecka), Pawlak (Ceramika Paradyż), Peliński (Victoria Szadek), Piórkowski (GKS II Bełchatów), Pluta (RKS II Radomsko), Pokładowski (GKS II Bełchatów), Polak (Widzew II Łódź), Popiel (Omega Kleszczów), Ramięga (Widzew II Łódź), Rączka (ŁKS II Łódź), Rogan (Warta Działoszyn), Rogowskoj (Warta Działoszyn), Rosiecki (MKP Zgierz), Rólczyk (Victoria Szadek), Rybarczyk (Widzew II Łódź), Sierant (ŁKS II Łódź), Simson (Górnik Łęczyca), Słowiński (Ceramika Paradyż), K. Smakowski (Włókniarz Konstantynów), Sołtys (Widzew II Łódź), Stasiewicz (Białka Mazovia Rawa Mazowiecka), Szczepański (LKS Gomunice), Szmydt (Włókniarz Konstantynów), Śludkowski (Bzura Ozorków), Ł. Świętosławski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Twardowski (Ceramika II/WOY Opoczno), Vejlović (RKS II Radomsko), Walentowicz (Widzew II Łódź), Warmuziński (GKS II Bełchatów), Wielgus (Białka Mazovia Rawa Maz.), Winiarek (ŁKS II Łódź), M. Wiśniewski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Witasiński (Białka Mazovia Rawa Maz.), Wolski (Ceramika Paradyż), B. Zalewski (Ekolog Wojsławice), Zawistowski (Górnik Łęczyca), Zdzieszek (Ekolog Wojsławice), Zdziszek (Ekolog Wojsławice), Zieliński (Włókniarz Konstantynów), Ziemniak (Bzura Ozorków), Znyk (Górnik Łęczyca), Żelazowski (RKS II Radomsko).