REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 197
2 mario74... 185
3 wiesia 184
4 conrado... 181
5 Jazz_1910 179
6 siwy071910 174
7 RTSAdri... 174
8 robert77u 174
9 przemyk79 173
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 

1. kolejka   (9-10 sierpnia 2003)
   Włókniarz Konstantynów - Widzew II Łódź 6:0 (2:0)
   Victoria Szadek - WKS Wieluń 1:4 (0:3)
   RKS II Radomsko - Bzura Ozorków 0:1 (0:0)
   Białka Rawa Maz. - Górnik Łęczyca 1:2 (0:0)
   Omega Kleszczów - Ceramika II/WOY Opoczno 2:0 (1:0)
   MKP Zgierz - LKS Gomunice 2:1 (0:0)
   Ceramika Paradyż - GKS II Bełchatów 2:0 (1:0)
   ŁKS II Łódź - Ekolog Wojsławice 3:0 (1:0)
   Sokół Aleksandrów - Warta Działoszyn 3:0 (2:0)


2. kolejka   (16-17 sierpnia 2003)
   Widzew II Łódź - RKS II Radomsko 1:4 (0:1)
   WKS Wieluń - Warta Działoszyn 1:1 (1:1)
   Ekolog Wojsławice - Sokół Aleksandrów 2:0 (1:0)
   GKS II Bełchatów - ŁKS II Łódź 3:0 (0:0)
   LKS Gomunice - Ceramika Paradyż 0:3 (0:2)
   Ceramika II/WOY Opoczno - MKP Zgierz 1:1 (0:0)
   Górnik Łęczyca - Omega Kleszczów 1:2 (0:0)
   Bzura Ozorków - Białka Rawa Maz. 2:1 (1:1)
   Victoria Szadek - Włókniarz Konstantynów 3:4 (2:2)


3. kolejka   (20 sierpnia 2003)
   Białka Rawa Maz. - Widzew II Łódź 0:5 (0:2)
   Włókniarz Konstantynów - WKS Wieluń 0:2 (0:1)
   RKS II Radomsko - Victoria Szadek 3:2 (1:0)
   Omega Kleszczów - Bzura Ozorków 0:2 (0:2)
   MKP Zgierz - Górnik Łęczyca 1:0 (1:0)
   Ceramika Paradyż - Ceramika II/WOY Opoczno 2:1 (2:1)
   ŁKS II Łódź - LKS Gomunice 1:2 (0:1)
   Sokół Aleksandrów - GKS II Bełchatów 0:1 (0:0)
   Warta Działoszyn - Ekolog Wojsławice 1:2 (0:0)


4. kolejka   (23-24 sierpnia 2003)
   Widzew II Łódź - Omega Kleszczów 4:3 (2:1)
   WKS Wieluń - Ekolog Wojsławice 2:0 (0:0)
   GKS II Bełchatów - Warta Działoszyn 5:1 (3:1)
   LKS Gomunice - Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0)
   Ceramika II/WOY Opoczno - ŁKS II Łódź 0:0 (0:0)
   Górnik Łęczyca - Ceramika Paradyż 1:2 (0:0)
   Bzura Ozorków - MKP Zgierz 1:1 (1:1)
   Victoria Szadek - Białka Rawa Maz. 7:3 (4:0)
   Włókniarz Konstantynów - RKS II Radomsko 4:1 (2:0)


5. kolejka   (30-31 sierpnia 2003)
   MKP Zgierz - Widzew II Łódź 0:2 (0:1)
   RKS II Radomsko - WKS Wieluń 4:2 (3:1)
   Białka Rawa Maz. - Włókniarz Konstantynów 0:4 (0:2)
   Omega Kleszczów - Victoria Szadek 3:1 (2:1)
   Ceramika Paradyż - Bzura Ozorków 3:1 (1:0)
   ŁKS II Łódź - Górnik Łęczyca 1:2 (0:1)
   Sokół Aleksandrów - Ceramika II/WOY Opoczno 2:0 (1:0)
   Warta Działoszyn - LKS Gomunice 2:1 (1:0)
   Ekolog Wojsławice - GKS II Bełchatów 1:0 (0:0)


6. kolejka   (6-7 września 2003)
   Widzew II Łódź - Ceramika Paradyż 0:2 (0:1)
   WKS Wieluń - GKS II Bełchatów 4:1 (2:1)
   LKS Gomunice - Ekolog Wojsławice 3:1 (1:1)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Warta Działoszyn 2:2 (1:0)
   Górnik Łęczyca - Sokół Aleksandrów 1:2 (0:1)
   Bzura Ozorków - ŁKS II Łódź 1:3 (0:2)
   Victoria Szadek - MKP Zgierz 1:0 (0:0)
   Włókniarz Konstan. - Omega Kleszczów 2:2 (1:1)
   RKS II Radomsko - Białka Rawa Maz. 4:0 (1:0)


7. kolejka   (13-14 września 2003)
   ŁKS II Łódź - Widzew II Łódź 0:2 (0:1)
   Białka Rawa Maz. - WKS Wieluń 3:2 (0:2)
   Omega Kleszczów - RKS II Radomsko 1:0 (0:0)
   MKP Zgierz - Włókniarz Konstantynów 0:1 (0:0)
   Ceramika Paradyż - Victoria Szadek 2:1 (0:0)
   Sokół Aleksandrów - Bzura Ozorków 1:0 (0:0)
   Warta Działoszyn - Górnik Łęczyca 1:2 (1:1)
   Ekolog Wojsławice - Ceramika II/WOY Opoczno 2:1 (0:1)
   GKS II Bełchatów - LKS Gomunice 0:3 (0:0)


8. kolejka   (17 września 2003)
   Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów 4:0 (1:0)
   WKS Wieluń - LKS Gomunice 2:1 (2:1)
   Ceramika II/WOY Opoczno - GKS II Bełchatów 2:0 (1:0)
   Górnik Łęczyca - Ekolog Wojsławice 4:2 (1:1)
   Bzura Ozorków - Warta Działoszyn 0:1 (0:1)
   Victoria Szadek - ŁKS II Łódź 1:0 (0:0)
   Włókniarz Konstan. - Ceramika Paradyż 2:2 (2:0)
   RKS II Radomsko - MKP Zgierz 1:3 (1:2)
   Białka Rawa Maz. - Omega Kleszczów 3:0 (2:0)


9. kolejka   (20-21 września 2003)
   Warta Działoszyn - Widzew II Łódź 1:0 (1:0)
   Omega Kleszczów - WKS Wieluń 0:1 (0:0)
   MKP Zgierz - Białka Rawa Maz. 5:1 (2:0)
   Ceramika Paradyż - RKS II Radomsko 0:0 (0:0)
   ŁKS II Łódź - Włókniarz Konstantynów 0:2 (0:0)
   Sokół Aleksandrów - Victoria Szadek 0:0 (0:0)
   Ekolog Wojsławice - Bzura Ozorków 1:0 (1:0)
   GKS II Bełchatów - Górnik Łęczyca 2:1 (1:0)
   LKS Gomunice - Ceramika II/WOY Opoczno 1:0 (1:0)


10. kolejka   (27-28 września 2003)
   Widzew II Łódź - Ekolog Wojsławice 1:0 (1:0)
   WKS Wieluń - Ceramika II/WOY Opoczno 1:2 (0:2)
   Górnik Łęczyca - LKS Gomunice 1:3 (0:1)
   Bzura Ozorków - GKS II Bełchatów 3:0 (1:0)
   Victoria Szadek - Warta Działoszyn 2:0 (1:0)
   Włókniarz Konstan. - Sokół Aleksandrów 3:1 (2:0)
   RKS II Radomsko - ŁKS II Łódź 1:1 (0:0)
   Białka Rawa Maz. - Ceramika Paradyż 0:2 (0:0)
   Omega Kleszczów - MKP Zgierz 2:1 (1:1)


11. kolejka   (4-5 października 2003)
   GKS II Bełchatów - Widzew II Łódź 2:3 (1:0)
   MKP Zgierz - WKS Wieluń 1:0 (0:0)
   Ceramika Paradyż - Omega Kleszczów 5:0 (3:0)
   ŁKS II Łódź - Białka Rawa Maz. 5:3 (3:1)
   Sokół Aleksandrów - RKS II Radomsko 1:1 (1:1)
   Warta Działoszyn - Włókniarz Konstantynów 2:1 (1:1)
   Ekolog Wojsławice - Victoria Szadek 2:0 (0:0)
   LKS Gomunice - Bzura Ozorków 0:1 (0:0)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Górnik Łęczyca 2:1 (2:0)


12. kolejka   (11-12 października 2003)
   Widzew II Łódź - LKS Gomunice 1:4 (0:1)
   WKS Wieluń - Górnik Łęczyca 1:0 (1:0)
   Bzura Ozorków - Ceramika II/WOY Opoczno 0:1 (0:1)
   Victoria Szadek - GKS II Bełchatów 3:3 (1:0)
   Włókniarz Konstan. - Ekolog Wojsławice 1:0 (0:0)
   RKS II Radomsko - Warta Działoszyn 2:0 (1:0)
   Białka Rawa Maz. - Sokół Aleksandrów 2:0 (0:0)
   Omega Kleszczów - ŁKS II Łódź 0:0 (0:0)
   MKP Zgierz - Ceramika Paradyż 0:2 (0:0)


13. kolejka   (15 października 2003)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Widzew II Łódź 2:1 (1:0)
   Ceramika Paradyż - WKS Wieluń 0:1 (0:0)
   ŁKS II Łódź - MKP Zgierz 4:0 (1:0)
   Sokół Aleksandrów - Omega Kleszczów 0:0 (0:0)
   Warta Działoszyn - Białka Rawa Maz. 1:2 (0:1)
   Ekolog Wojsławice - RKS II Radomsko 1:1 (1:0)
   GKS II Bełchatów - Włókniarz Konstantynów 2:0 (2:0)
   LKS Gomunice - Victoria Szadek 3:1 (2:0)
   Górnik Łęczyca - Bzura Ozorków 1:0 (0:0)


14. kolejka   (18-19 października 2003)
   Widzew II Łódź - Górnik Łęczyca 0:2 (0:1)
   WKS Wieluń - Bzura Ozorków 2:0 (1:0)
   Victoria Szadek - Ceramika II/WOY Opoczno 0:1 (0:1)
   Włókniarz Konstantynów - LKS Gomunice 2:0 (1:0)
   RKS II Radomsko - GKS II Bełchatów 3:0 (2:0)
   Białka Rawa Maz. - Ekolog Wojsławice 0:5 (0:1)
   Omega Kleszczów - Warta Działoszyn 2:0 (1:0)
   MKP Zgierz - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
   Ceramika Paradyż - ŁKS II Łódź 4:1 (0:1)


15. kolejka   (25-26 października 2003)
   Bzura Ozorków - Widzew II Łódź 0:4 (0:0)
   ŁKS II Łódź - WKS Wieluń 2:0 (0:0)
   Sokół Aleksandrów - Ceramika Paradyż 1:1 (1:0)
   Warta Działoszyn - MKP Zgierz 1:0 (1:0)
   Ekolog Wojsławice - Omega Kleszczów 1:0 (1:0)
   GKS II Bełchatów - Białka Rawa Maz. 3:0 (wo)
   LKS Gomunice - RKS II Radomsko 2:1 (1:1)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Włókniarz Konstan. 0:1 (0:1)
   Górnik Łęczyca - Victoria Szadek 0:0 (0:0)


16. kolejka   (8-9 listopada 2003)
   WKS Wieluń - Widzew II Łódź 1:1 (1:0)
   Victoria Szadek - Bzura Ozorków 0:2 (0:2)
   Włókniarz Konstantynów - Górnik Łęczyca 6:1 (4:0)
   RKS II Radomsko - Ceramika II/WOY Opoczno 1:3 (0:1)
   Białka Rawa Maz. - LKS Gomunice 1:1 (1:0)
   Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów 4:0 (0:0)
   MKP Zgierz - Ekolog Wojsławice 0:2 (0:1)
   Ceramika Paradyż - Warta Działoszyn 3:0 (1:0)
   ŁKS II Łódź - Sokół Aleksandrów 3:2 (1:0)


17. kolejka   (15-16 listopada 2003)
   Widzew II Łódź - Victoria Szadek 0:2 (0:0)
   Sokół Aleksandrów - WKS Wieluń 2:1 (2:1)
   Warta Działoszyn - ŁKS II Łódź 5:1 (2:0)
   Ekolog Wojsławice - Ceramika Paradyż 0:2 (0:1)
   GKS II Bełchatów - MKP Zgierz 0:1 (0:0)
   LKS Gomunice - Omega Kleszczów 3:1 (0:0)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Białka Rawa Maz. 1:0 (0:0)
   Górnik Łęczyca - RKS II Radomsko 2:1 (1:1)
   Bzura Ozorków - Włókniarz Konstantynów 0:0 (0:0)


18. kolejka   (22-23 listopada 2003)
   Widzew II Łódź - Włókniarz Konstantynów 2:3 (0:1)
   WKS Wieluń - Victoria Szadek 2:0 (0:0)
   Bzura Ozorków - RKS II Radomsko 8:0 (4:0)
   Górnik Łęczyca - Białka Rawa Maz. 5:2 (2:0)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Omega Kleszczów 1:2 (1:1)
   LKS Gomunice - MKP Zgierz 1:2 (1:2)
   GKS II Bełchatów - Ceramika Paradyż 0:2 (0:2)
   Ekolog Wojsławice - ŁKS II Łódź 3:0 (0:0)
   Warta Działoszyn - Sokół Aleksandrów 1:2 (1:1)


19. kolejka   (20-21 marca 2004)
   RKS II Radomsko - Widzew II Łódź 0:0 (0:0)
   Warta Działoszyn - WKS Wieluń 1:0 (0:0)
   Sokół Aleksandrów - Ekolog Wojsławice 1:0 (0:0)
   ŁKS II Łódź - GKS II Bełchatów 1:0 (0:0)
   Ceramika Paradyż - LKS Gomunice 2:0 (1:0)
   MKP Zgierz - Ceramika II/WOY Opoczno 1:0 (0:0)
   Omega Kleszczów - Górnik Łęczyca 3:0 (wo)
   Białka Rawa Maz. - Bzura Ozorków 0:3 (wo)
   Włókniarz Konstantynów - Victoria Szadek 2:0 (0:0)


20. kolejka   (27-28 marca 2004)
   Widzew II Łódź - Białka Rawa Maz. 3:0 (wo)
   WKS Wieluń - Włókniarz Konstantynów 1:1 (0:1)
   Victoria Szadek - RKS II Radomsko 2:0 (1:0)
   Bzura Ozorków - Omega Kleszczów 4:0 (2:0)
   Górnik Łęczyca - MKP Zgierz 0:3 (wo)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Ceramika Paradyż 0:4 (0:2)
   LKS Gomunice - ŁKS II Łódź 0:1 (0:0)
   GKS II Bełchatów - Sokół Aleksandrów 2:1 (2:0)
   Warta Działoszyn - Ekolog Wojsławice 2:1 (0:1)


21. kolejka   (3-4 kwietnia 2004)
   Omega Kleszczów - Widzew II Łódź 2:0 (0:0)
   Ekolog Wojsławice - WKS Wieluń 2:1 (0:0)
   Warta Działoszyn - GKS II Bełchatów 1:0 (0:0)
   Sokół Aleksandrów - LKS Gomunice 0:0 (0:0)
   ŁKS II Łódź - Ceramika II/WOY Opoczno 0:0 (0:0)
   Ceramika Paradyż - Górnik Łęczyca 1:1 (0:0)
   MKP Zgierz - Bzura Ozorków 1:3 (1:2)
   Białka Rawa Maz. - Victoria Szadek 0:3 (wo)
   RKS II Radomsko - Włókniarz Konstantynów 0:1 (0:1)


22. kolejka   (9-10 kwietnia 2004)
   Widzew II Łódź - MKP Zgierz 2:2 (1:1)
   WKS Wieluń - RKS II Radomsko 0:1 (0:0)
   Włókniarz Konstantynów - Białka Rawa Maz. 3:0 (2:0)
   Victoria Szadek - Omega Kleszczów 1:2 (0:1)
   Bzura Ozorków - Ceramika Paradyż 0:0 (0:0)
   Górnik Łęczyca - ŁKS II Łódź 1:0 (0:0)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Sokół Aleksandrów 1:4 (1:1)
   LKS Gomunice - Warta Działoszyn 1:0 (0:0)
   GKS II Bełchatów - Ekolog Wojsławice 0:1 (0:0)


23. kolejka   (17-18 kwietnia 2004)
   Ceramika Paradyż - Widzew II Łódź 1:1 (0:0)
   GKS II Bełchatów - WKS Wieluń 4:2 (2:1)
   Ekolog Wojsławice - LKS Gomunice 1:0 (0:0)
   Warta Działoszyn - Ceramika II/WOY Opoczno 2:0 (2:0)
   Sokół Aleksandrów - Górnik Łęczyca 1:0 (1:0)
   ŁKS II Łódź - Bzura Ozorków 1:0 (1:0)
   MKP Zgierz - Victoria Szadek 2:0 (1:0)
   Omega Kleszczów - Włókniarz Konstan. 0:1 (0:0)
   Białka Rawa Maz. - RKS II Radomsko 1:1 (0:0)


24. kolejka   (24-25 kwietnia 2004)
   Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź 4:0 (2:0)
   WKS Wieluń - Białka Rawa Maz. 5:0 (2:0)
   RKS II Radomsko - Omega Kleszczów 1:0 (0:0)
   Włókniarz Konstantynów - MKP Zgierz 0:0 (0:0)
   Victoria Szadek - Ceramika Paradyż 0:2 (0:2)
  Bzura Ozorków - Sokół Aleksandrów 3:2 (2:2)
   Górnik Łęczyca - Warta Działoszyn 1:0 (0:0)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Ekolog Wojsławice 1:2 (1:1)
  LKS Gomunice - GKS II Bełchatów 2:1 (1:1)


25. kolejka   (1-2 maja 2004)
   Sokół Aleksandrów - Widzew II Łódź 1:1 (1:0)
   LKS Gomunice - WKS Wieluń 2:3 (0:2)
   GKS II Bełchatów - Ceramika II/WOY Opoczno 1:2 (0:0)
   Ekolog Wojsławice - Górnik Łęczyca 1:2 (1:2)
   Warta Działoszyn - Bzura Ozorków 2:2 (2:1)
   ŁKS II Łódź - Victoria Szadek 3:0 (wo)
   Ceramika Paradyż - Włókniarz Konstan. 1:0 (1:0)
   MKP Zgierz - RKS II Radomsko 6:1 (3:1)
   Omega Kleszczów - Białka Rawa Maz. 5:0 (1:0)


26. kolejka   (8-9 maja 2004)
   Widzew II Łódź - Warta Działoszyn 2:1 (1:0)
   WKS Wieluń - Omega Kleszczów 0:1 (0:0)
   Białka Rawa Maz. - MKP Zgierz 1:5 (1:4)
   RKS II Radomsko - Ceramika Paradyż 0:2 (0:2)
   Włókniarz Konstantynów - ŁKS II Łódź 2:1 (0:0)
   Victoria Szadek - Sokół Aleksandrów 1:3 (1:1)
   Bzura Ozorków - Ekolog Wojsławice 4:0 (1:0)
   Górnik Łęczyca - GKS II Bełchatów 1:3 (1:1)
   Ceramika II/WOY Opoczno - LKS Gomunice 0:0 (0:0)


27. kolejka   (12 maja 2004)
   Ekolog Wojsławice - Widzew II Łódź 2:2 (1:2)
   Ceramika II/WOY Opoczno - WKS Wieluń 1:3 (0:2)
   LKS Gomunice - Górnik Łęczyca 1:0 (1:0)
   GKS II Bełchatów - Bzura Ozorków 1:2 (0:0)
   Warta Działoszyn - Victoria Szadek 2:0 (2:0)
   Sokół Aleksandrów - Włókniarz Konstan. 2:1 (1:0)
   ŁKS II Łódź - RKS II Radomsko 6:0 (2:0)
   Ceramika Paradyż - Białka Rawa Maz. 5:0 (3:0)
   MKP Zgierz - Omega Kleszczów 1:0 (0:0)


28. kolejka   (15-16 maja 2004)
   Widzew II Łódź - GKS II Bełchatów 0:1 (0:1)
   WKS Wieluń - MKP Zgierz 2:1 (1:0)
   Omega Kleszczów - Ceramika Paradyż 1:1 (1:0)
   Białka Rawa Maz. - ŁKS II Łódź 2:5 (1:1)
   RKS II Radomsko - Sokół Aleksandrów 2:3 (2:3)
   Włókniarz Konstantynów - Warta Działoszyn 5:0 (2:0)
   Victoria Szadek - Ekolog Wojsławice 0:1 (0:0)
   Bzura Ozorków - LKS Gomunice 1:2 (0:2)
   Górnik Łęczyca - Ceramika II/WOY Opoczno 1:0 (0:0)


29. kolejka   (22-23 maja 2004)
   LKS Gomunice - Widzew II Łódź 1:2 (0:2)
   Górnik Łęczyca - WKS Wieluń 3:2 (0:1)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Bzura Ozorków 2:1 (0:0)
   GKS II Bełchatów - Victoria Szadek 4:0 (3:0)
   Ekolog Wojsławice - Włókniarz Konstan. 2:3 (1:3)
   Warta Działoszyn - RKS II Radomsko 1:0 (0:0)
   Sokół Aleksandrów - Białka Rawa Maz. 5:0 (3:0)
   ŁKS II Łódź - Omega Kleszczów 1:1 (1:1)
   Ceramika Paradyż - MKP Zgierz 2:0 (1:0)


30. kolejka   (29-30 maja 2004)
   Widzew II Łódź - Ceramika II/WOY Opoczno 3:0 (wo)
   WKS Wieluń - Ceramika Paradyż 2:1 (0:0)
   MKP Zgierz - ŁKS II Łódź 1:0 (0:0)
   Omega Kleszczów - Sokół Aleksandrów 3:3 (0:3)
   Białka Rawa Maz. - Warta Działoszyn 1:4 (0:3)
   RKS II Radomsko - Ekolog Wojsławice 2:1 (2:0)
   Włókniarz Konstantynów - GKS II Bełchatów 0:0 (0:0)
   Victoria Szadek - LKS Gomunice 1:1 (1:0)
   Bzura Ozorków - Górnik Łęczyca 4:0 (1:0)


31. kolejka   (2 czerwca 2004)
   Górnik Łęczyca - Widzew II Łódź 3:1 (2:0)
   Bzura Ozorków - WKS Wieluń 1:1 (1:1)
   Ceramika II/WOY Opoczno - Victoria Szadek 4:0 (2:0)
   LKS Gomunice - Włókniarz Konstantynów 2:2 (1:0)
   GKS II Bełchatów - RKS II Radomsko 3:1 (1:1)
   Ekolog Wojsławice - Białka Rawa Maz. 6:2 (2:2)
   Warta Działoszyn - Omega Kleszczów 3:0 (2:0)
   Sokół Aleksandrów - MKP Zgierz 4:0 (1:0)
   ŁKS II Łódź - Ceramika Paradyż 0:4 (0:2)


32. kolejka   (5-6 czerwca 2004)
   Widzew II Łódź - Bzura Ozorków 2:0 (1:0)
   WKS Wieluń - ŁKS II Łódź 2:2 (0:2)
   Ceramika Paradyż - Sokół Aleksandrów 4:1 (1:0)
   MKP Zgierz - Warta Działoszyn 0:1 (0:0)
   Omega Kleszczów - Ekolog Wojsławice 2:2 (1:1)
   Białka Rawa Maz. - GKS II Bełchatów 3:6 (2:2)
   RKS II Radomsko - LKS Gomunice 0:5 (0:3)
   Włókniarz Konstan. - Ceramika II/WOY Opoczno 0:0 (0:0)
   Victoria Szadek - Górnik Łęczyca 1:5 (1:1)


33. kolejka   (13 czerwca 2004)
   Widzew II Łódź - WKS Wieluń 0:1 (0:0)
   Bzura Ozorków - Victoria Szadek 6:0 (4:0)
   Górnik Łęczyca - Włókniarz Konstantynów 0:0 (0:0)
   Ceramika II/WOY Opoczno - RKS II Radomsko 3:0 (1:0)
   LKS Gomunice - Białka Rawa Maz. 11:1 (5:0)
   GKS II Bełchatów - Omega Kleszczów 4:1 (1:1)
   Ekolog Wojsławice - MKP Zgierz 2:1 (1:0)
   Warta Działoszyn - Ceramika Paradyż 1:3 (1:2)
   Sokół Aleksandrów - ŁKS II Łódź 2:2 (1:0)


34. kolejka   (16 czerwca 2004)
   Victoria Szadek - Widzew II Łódź 0:3 (0:3)
   WKS Wieluń - Sokół Aleksandrów 3:2 (2:0)
   ŁKS II Łódź - Warta Działoszyn 8:1 (3:0)
   Ceramika Paradyż - Ekolog Wojsławice 2:2 (0:1)
   MKP Zgierz - GKS II Bełchatów 1:1 (1:1)
   Omega Kleszczów - LKS Gomunice 2:1 (0:1)
   Białka Rawa Maz. - Ceramika II/WOY Opoczno 1:5 (1:3)
   RKS II Radomsko - Górnik Łęczyca 1:3 (0:1)
   Włókniarz Konstantynów - Bzura Ozorków 1:1 (0:1)