REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 145
2 magi 140
3 robert77u 131
4 OdZawsz... 127
5 cypek1910 126
6 EGON72 123
7 Papay 122
8 bromba59 121
9 wiesia 120
10 rafi4414 120
REKLAMA
 
Brzeziński: "Klub się rozwija i z każdy krokiem zmierza do pełnego profesjonalizmu"
 
Środa, 5. grudnia 2018, godz. 11:20; źródło: Widzew Łódź


Prezes Przemysław Klementowski oraz wiceprezes Dawid Lambrecht złożyli na ręce rady nadzorczej klubu Widzew Łódź SA rezygnacje z pełnionych funkcji. Kibice zaczęli zadawać sobie pytania, czym spowodowana jest ta decyzja, jakie konsekwencje niesie oraz jaki będzie miała wpływ na pracę w klubie. Do sytuacji odniósł się też Remigiusz Brzeziński, przewodniczący rady nadzorczej spółki. 

- Spółka funkcjonuje normalnie. Zarząd, zgodnie z ustaleniami, ma jeszcze działać i wykonywać swoje zadania na dotychczasowych zasadach – powiedział Brzeziński w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu.
REKLAMA


Jak podkreślił, zmiany na najwyższych szczeblach władz Widzewa, są naturalnym elementem odbudowy. - Aktualnie Stowarzyszenie jest właścicielem spółki akcyjnej prowadzącej drużynę w II lidze z perspektywami awansu i posiada akademię dla młodzieży. Klub się rozwija i z każdy krokiem zmierza do pełnego profesjonalizmu.

Dodał, że nie ma obaw, że zmiany we władzach odbiją się na drużynie. - W poniedziałek razem z zarządem rozmawialiśmy z trenerem Radosławem Mroczkowskim i wszyscy zgodziliśmy się, że aby skutecznie walczyć o ten i kolejne awanse, potrzebujemy więcej jakości piłkarskiej. Znamy oczekiwania trenera, a on wie, jaki budżet możemy przeznaczyć na transfery – uspokoił przewodniczący rady nadzorczej spółki.

JD