REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 145
2 magi 141
3 robert77u 132
4 cypek1910 127
5 OdZawsz... 127
6 EGON72 123
7 Papay 123
8 wiesia 121
9 rafi4414 121
10 bromba59 121
REKLAMA
 
Mroczkowski: "Gdy przychodzi zmęczenie to trzeba pokazać umiejętności, a tych brakuje"
 
Sobota, 1. grudnia 2018, godz. 21:59

Radosław Mroczkowski po remisie ze Stalą Stalowa Wola mówił długo i cierpliwie. Nie były to też optymistyczne słowa dla na pewno kilku zawodników. - Nie chciałbym tutaj dużo mówić o podsumowaniu. Widzieli Państwo mecz i ocena jest jedna. Nie mogę patrzeć optymistycznie i ten mecz pokazał po raz kolejny, że gdy przychodzi zmęczenie to trzeba pokazać umiejętności, a tych brakuje - zaczął.

- Dziś mieliśmy szczęście, że zremisowaliśmy, bo mecz mógł się ułożyć inaczej. Duże pole do analizy przed nami. Mam do zawodników szacunek, do tego co zrobili do tego momentu, ale to tylko do teraz. Trzeba zrobić krok do przodu, utrzymywać się przy piłce, grać. Dziś jest za mało umiejętności, by mówić o grze w piłkę. Podczas rundy mieliśmy tylko fragmenty. To za mało wobec tego czego wszyscy oczekują - dodał.
REKLAMA


Pytany o transfery nie chciał wdawać się w szczegóły: - Zmiany kadrowe naturalnie nastąpią. Od poniedziałku zaczynamy analizę. Dziś rywale pokazali nam, że niektórzy zawodnicy, którzy tam są, graja na poziomie wyższym niż my. (…) Niektórzy jadą na urlop, a dla mnie tortury trwają dalej, bo na 14 stycznia musimy pewne sprawy mieć załatwione.  

Kiedy i kto będzie miał decydujący wpływ przy ruchach kadrowych powiedział: - Spotykamy się w poniedziałek i podejmiemy decyzje. Ja nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Ja i sztab możemy dać odpowiedzi na pewne pytania, kogo byśmy chcieli.

- To nie jest mowa pogrzebowa, proszę tego tak nie traktować, to jest etap. Dziś powiedziałem zawodnikom, że szanuje ich za dokonania, ale musimy iść dalej - zakończył.

JD