10 mario74... 104

Którego z piłkarzy, którzy ostatnio odeszli z Widzewa brakuje Ci najbardziej?

Puchar Polski: Został tylko Rozwój

Czwartek, 8. listopada 2018, godz. 11:00

Rozegrano wszystkie mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Między innymi Resovia przegrała w Rzeszowie z Lechią Gdańsk 1:3, ale stawiła liderowi ekstraklasy dzielny opór. Beniaminek II ligi nawet prowadził po bramce Pawła Hassa w 15 minucie. Po przerwie dominowali już goście, którzy strzelili 3 gole: Steven Vitoria w 57 min, Artur Sobiech w 61 min i Lukas Haraslin w 70 min.

Dziś o godz. 12 w PZPN odbędzie się losowanie par 1/8 finału PP. Mecze zostaną rozegrane 4, 5 i 6 grudnia. Awansowało 8 klubów ekstraklasy (broniąca trofeum Legia oraz Górnik Zabrze, Wisła Płock, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok i wspomniana Lechia), 6 pierwszoligowców (Raków, Puszcza Niepołomice, Odra Opole, Chrobry Głogów, Bruk Bet Nieciecza, Wigry Suwałki), jeden drugoligowiec (Rozwój Katowice) oraz jeden trzecioligowiec (Wisła Sandomierz).

Widzew został wyeliminowany na szczeblu okręgowym PP i jego fanom pozostają tylko wspomnienia triumfu w tych rozgrywkach w 1985 roku.