REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papay 76
2 robert77u 73
3 kosa76 73
4 cypek1910 71
5 magi 70
6 jacekz 69
7 dyrektor 69
8 siwy071910 69
9 OdZawsz... 67
10 Money 67
REKLAMA
 
Banaszak: "Tutaj cały czas jest rotacja, każdy ma szansę na występ"
 
Piątek, 14. września 2018, godz. 09:31

Pozyskany na zakończenie letniego okienka transferowego Przemysław Banaszak, zdążył zadebiutować w Widzewie podczas meczu z Górnikiem Łęczna.Teraz zawodnik stawia sobie za cel grę w pierwszym składzie.

Przypomnijmy, że 21-latek był jednym z najskuteczniejszych młodzieżowców w kraju. Banaszak reprezentując barwy Chełmianki Chełm zdobył w sezonie 20 bramek, co wzbudziło zainteresowanie zespołów z wyższych lig. Swoje oferty składała m.in. Legia Warszawa, Piast Gliwice, czy Radomiak. Zwycięzcą polowania na zawodnika, okazał się jednak Widzew i Banaszak trafił do Łodzi. 
REKLAMA


Za napastnikiem już dwa tygodnie w nowym klubie, podczas tego czasu mógł spokojnie otrzaskać sie z nowymi realiami. - Zapoznałem się już całkiem nieźle z zespołem. Poznałem taktykę drużyny oraz ćwiczone zagrania. Ostatni tydzień był całkiem pozytywny - stwierdził Banaszak,

Pozyskany zawodnik budzi duże nadzieje wśród kibiców i istnieje szansa, że w meczu przeciw Błękitnym, Banaszak wystąpi od pierwszej minuty, ustawiony w parze z Chorwatem Filipem Mihaljeviciem. Napastnik podchodzi do tego jednak ze spokojem - Tutaj cały czas jest rotacja, każdy ma szansę na występ. Nie ma takiej sytuacji, że trenuje tylko pierwszy skład. Trener sprawdza różne warianty. Jest duża rywalizacja, kadra liczy aż 28 osób. Tak naprawdę do piątku nie wiemy za bardzo, kto będzie grał i na kogo postawi trener - podsumował Banaszak.

JD