10 Krzysiek74 98

Którego z piłkarzy, którzy ostatnio odeszli z Widzewa brakuje Ci najbardziej?

Ruch na remis w zaległym meczu

Wtorek, 11. września 2018, godz. 21:12

We wtorek rozegrano jeden z przełożonych meczów 9. kolejki II ligi. W zaległym starciu Ruch Chorzów podejmował na własnym boisku zespół Znicza Pruszków. Mecz został przełożony ze względu na powołanie Mateusza Bogusza z Ruchu do reprezentacji Polski do lat 19.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Ruch prowadził przez większość spotkania 1:0 po bramce Bartolewskiego. Niestety dla chorzowian, w 75. minucie czerwona kartkę zobaczył Małkowski. Osłabiony Ruch nie zdołał utrzymać prowadzenia i pozwolił Zniczowi wyrównać w 84. minucie. Autorem gola na wagę punkty był Zjawiński.

W ramach 9. kolejki, do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz. Za tydzień, w środę, Błękitni Stargard zmierzą się z Elana Toruń.