REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 145
2 magi 141
3 robert77u 132
4 cypek1910 127
5 OdZawsz... 127
6 EGON72 123
7 Papay 123
8 wiesia 121
9 rafi4414 121
10 bromba59 121
REKLAMA
REKLAMA
 
Który z nowych zawodników okazał się najlepszy?
Michael Ameyaw
 27
Przemysław Banaszak
 153
Mikołaj Gibas
 12
Grzegorz Gibki
 6
Konrad Gutowski
 1092
Sebastian Kamiński
 32
Nika Kwantaliani
 23
Filip Mihaljević
 274
Damian Paszliński
 10
Simonas Paulius
 14
Tomasz Wełna
 36
Ogółem oddano 1679 głosów.
REKLAMA
 
Mąka: "Nie oceniam siebie, bo od tego jest sztab szkoleniowy"
 
Wtorek, 11. września 2018, godz. 22:10

Przed meczem z Górnikiem, wielu kibiców dwukrotnie musiało wczytać się w kadrę przedstawioną przez Radosława Mroczkowskiego. Wszystko przez widniejącego na liście zawodników Daniela Mąkę. Do tej pory wszystkim wydawało się, że zawodnik jest już skreślony u trenera, jednak ten dał mu szansę na występ. 

Ostatecznie Mąka wszedł na boisko w 75. minucie, zmieniając Mateusza Michalskiego. Przez 20 minut gry, Daniel był bardzo aktywny na prawym skrzydle i widać było po nim głód gry. Wypracował między innymi sytuację Filipa Mihaljevicia. Mógł również cieszyć się z asysty po bramce Radosława Sylwestrzaka, jednak sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego.
REKLAMA


Po ostatnim gwizdku zapytaliśmy Daniela, czy występ w meczu z Górnikiem był formą docenienia jego pracy przez trenera lub ewentualnej rozmowy na temat jego przyszłości. - Takiej rozmowy nie było. Ja wykonuje założenia, tak jak mi się przedstawi w cyklu tygodniowym, czy to w meczu w weekend, w pierwszej lub drugiej drużynie. Ciężko mi stwierdzić, czy ten występ jest zasługą ciężkiej pracy, czy może po prostu taka a nie inna myśl na ten mecz. Na pewno ja to doceniam, wszedłem na to spotkanie i starałem się pomóc drużynie. Nie oceniam siebie, bo od tego jest sztab szkoleniowy, ja chcę być od tego jak najdalej. -powiedział 30-latek.

Mąka odniósł się też do samego spotkania, chwaląc grę całej drużyny. - To był bardzo pewny mecz w naszym wykonaniu. Drużyna z Łęcznej poza pewnymi próbami z kontrataku, praktycznie nam nie zagroziła. Raz zagapiliśmy się przy stałym fragmencie gry, gdzie  ich zawodnik wbiegł od boku, ale powinniśmy się wystrzegać takich błędów. Ogólnie oceniam naszą postawę pozytywnie, bo nie przypominam sobie żadnej klarownej sytuacji rywali. Po to trenujemy, by w takich meczach każdy był skoncentrowany na 100 procent, a efekt jest taki, że strzeliliśmy trzy bramki, a z tyłu było zero – po prostu pewna wygrana. 

Na koniec zawodnik złożył życzenia dwóm zawodnikom, którzy 8 września obchodzili urodziny. Oprócz nich specjalną dedykację otrzymał jeden z warszawskich kibiców. - Chciałbym złożyć przy tej okazji życzenia Radkowi i Kacprowi. Urodziny obchodzi dziś też jeden z kibiców z Warszawy, dlatego jemu również chciałbym złożyć najszczersze życzenia - powiedział Mąka

JD