WIDZEWIAK.PL: Pechowiec Miller. Zadeklarował walkę o skład i... złapał kontuzję
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Pechowiec Miller. Zadeklarował walkę o skład i... złapał kontuzję
 
Czwartek, 9. sierpnia 2018, godz. 21:12

Wydawało się, że Michał Miller rozstanie się z Widzewem jeszcze tego lata. Po 27-letniego napastnika zgłosił się nawet zainteresowany pozyskaniem go klub - Sokół Aleksandrów Łódzki - prowadzony przez Sławomira Majaka, u którego Miller kiedyś grał znakomicie. 

Piłkarz jednak podjął odważną decyzję, że do trzecie ligi cofać się nie chce, woli podjąć rywalizację o miejsce w składzie Widzewa, choć na razie - nie ma co ukrywać - jest daleko od wygrania tej rywalizacji. 
REKLAMA


- Zostaję w Widzewie. Mam ważny kontrakt, jestem zawodnikiem Widzewa i chcę tutaj powalczyć o skład  - powiedział Miller w rozmowie z „Widzewiakiem. - Mam nadzieję, że niedługo kibice zobaczą innego Michała. Na pewno muszę nabrać większej pewności siebie, to mi pomoże w następnych meczach - dodał.

Na razie jednak Miller znalazł się poza kadrą na mecz ze Stalą Stalowa Wola. Uspokajamy jednak, że to nie jest decyzja sztabu szkoleniowego obliczona na zniechęcenie piłkarza. Miller w środowym sparingu doznał kontuzji (zbicia) biodra i na razie jest wyłączony z treningów. 

Ponieważ cenimy ambitnych piłkarzy, to trzymamy kciuki za Millera w rywalizacji, którą podejmie po wyleczeniu urazu.

TA