WIDZEWIAK.PL: Bukowczan: "Zrobię wszystko, by tu zostać"
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Bukowczan: "Zrobię wszystko, by tu zostać"
 
Środa, 8. sierpnia 2018, godz. 14:37

Konrad Bukowczan, 19-letni pomocnik z Podbeskidzia Bielsko-Biała, od początku tego tygodnia jest testowany przez sztab szkoleniowy Radosława Mroczkowskiego. Dziś wystąpi również w meczu kontrolnym, który dla zawodników sprawdzanych przez klub odbędzie się około godziny 18:30 na obiektach przy ulicy Małachowskiego. 

Piłkarz, który w poprzednim sezonie grał w Centralnej Lidze Juniorów razem z Konradem Gutowskim nie ukrywa, że wielkie wrażenie zrobiła na nim atmosfera panująca w Sercu Łodzi. - Pierwszy dzień w Łodzi byłem na meczu Widzewa. Każdy chwali atmosferę na meczach tutaj, ale to naprawdę jest ekstraklasa! Kibicowsko to co się działo nie tylko na meczu, ale dookoła stadionu, zrobiło na mnie ogromne wrażenie - przyznał pomocnik. 
REKLAMA


W Łodzi spotkał dwóch dobrych znajomych, z którymi grał w barwach Podbeskidzia, czyli Konrada Gutowskiego i Mikołaja Gibasa. Dwaj pierwsi podpisali już kontrakt z łódzkim klubem, losy Bukowczana rozstrzygną się prawdpodobnie w meczu kontrolnym.

- Mam tutaj dwóch kumpli z Bielska, Konrada i Mikołaja, którzy w pierwszych dniach pomagali mi wprowadzić się do drużyny. Postaram się zrobić wszystko, by tu zostać. Pierwszy raz rozmawiam też z przedstawicielem mediów w Widzewie, ale mam nadzieję, że nie ostatni! - zakończył młody piłkarz. 
 

BS