WIDZEWIAK.PL: Stępiński zorganizuje koncert w Sercu Łodzi
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Stępiński zorganizuje koncert w Sercu Łodzi
 
Środa, 13. czerwca 2018, godz. 09:31; źródło: Widzew Łódź

Mariusz Stępiński założył jakiś czas temu Fundację Pomagamy od Serca. Jest ona bardzo aktywna, a teraz planuje charytatywne wydarzenie w Sercu Łodzi. Odbędzie się ono 2 września, a składowymi będzie mecz gwiazd, koncert oraz bankiet z licytacją piłkarskich pamiątek.

To już piąta edycja, ale na stadionie Widzewa będzie to debiut. - Rok temu zainteresowanie w Zduńskiej Woli przerosło nasze oczekiwania. Sprzedaliśmy wszystkie bilety, a chętnych było dużo więcej. Dlatego chcieliśmy wykorzystać ten jeden z najpiękniejszych stadionów, a do tego bliski mojemu sercu - powiedział napastnik Chievo Werona w trakcie konferencji prasowej.
REKLAMA


Co warte podkreślenia, dla stadionu będzie to debiut koncertowy. Na scenie wbudowanej w trybunę B zagrają Lady Pank i Patrycja Markowska. Natomiast we wspomnianym meczu mają uczestniczyć nie tylko polskie gwiazdy piłki nożnej, ale i zagraniczni zawodnicy. Zebrane środki mają trafić do jednego lub dwójki dzieci. Stępiński zapowiedział również pomoc Oliwce, dla której zbierano fundusze również rok temu.

- To będzie nie tylko impreza charytatywna, ale także dla mieszkańców Łodzi i widzewskiego środowiska. Dlatego marzy mi się pełny stadion - dodał piłkarz, któremu w organizacji wydarzenia pomaga Łukasz Masłowski, także były zawodnik Widzewa Łódź. 

PK