REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 robert77u 94
2 magi 93
3 kosa76 90
4 Papay 88
5 Krzysiek74 86
6 cypek1910 86
7 EGON72 84
8 jacekz 82
9 pavco 82
10 mario74... 82
REKLAMA
 
Plany przygotowań do meczu z Sokołem nie ulegają zmianie...
 
Wtorek, 12. czerwca 2018, godz. 22:03

Od wtorku drużyna Widzewa trenuje pod okiem Radosława Mroczkowskiego. Nowy trener nie zmienił planów przygotowań do kolejnego meczu. Zespół od środy będzie trenował w godzinach porannych, a w piątek wyjedzie na zgrupowanie przed meczem w Ostródzie. 

Mroczkowski wraz ze swoim asystentem Andrzejem Woźniakiem przyjechał do klubu około godz. 15. Najpierw załatwiał sprawy związane ze sformalizowaniem współpracy. W szatni zjawił się kwadrans przed treningiem i pierwszy raz rozmawiał z zawodnikami. Była to krótka i ogólna rozmowa. Trener przekazał piłkarzom, że wszystko jest w ich rękach i w najbliższych dniach trzeba skupić się tylko na meczu z Sokołem. 
REKLAMA

Potem piłkarze wyszli na trening na główne boisko. Po zajęciach - tak jak zaplanował Franciszek Smuda - odbyło się spotkanie integracyjne połączone z oglądaniem meczu reprezentacji Polski, choć już bez udziału "Franza". Co ciekawe, wcześniej Smuda zapowiedział piłkarzom, że zafunduje kolację na tą okazję i rzeczywiście catering był.

Możliwość spędzenia tego czasu z zespołem Mroczkowskiemu była na rękę. - Możemy to nazwać integracją, albo normalnym spotkaniem ze sztabem. Rozmową przy okazji meczu reprezentacji. Taki czas jest potrzebny - wyjaśnił szkoleniowiec. 
REKLAMA

W najbliższych dniach pewnie trener Widzewa poświęci sporo czasu na rozmowy z zespołem, a także indywidualne rozmowy z poszczególnymi zawodnikami. 

Tomasz Andrzejewski