WIDZEWIAK.PL: Plany przygotowań do meczu z Sokołem nie ulegają zmianie...
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Plany przygotowań do meczu z Sokołem nie ulegają zmianie...
 
Wtorek, 12. czerwca 2018, godz. 22:03

Od wtorku drużyna Widzewa trenuje pod okiem Radosława Mroczkowskiego. Nowy trener nie zmienił planów przygotowań do kolejnego meczu. Zespół od środy będzie trenował w godzinach porannych, a w piątek wyjedzie na zgrupowanie przed meczem w Ostródzie. 

Mroczkowski wraz ze swoim asystentem Andrzejem Woźniakiem przyjechał do klubu około godz. 15. Najpierw załatwiał sprawy związane ze sformalizowaniem współpracy. W szatni zjawił się kwadrans przed treningiem i pierwszy raz rozmawiał z zawodnikami. Była to krótka i ogólna rozmowa. Trener przekazał piłkarzom, że wszystko jest w ich rękach i w najbliższych dniach trzeba skupić się tylko na meczu z Sokołem. 
REKLAMA

Potem piłkarze wyszli na trening na główne boisko. Po zajęciach - tak jak zaplanował Franciszek Smuda - odbyło się spotkanie integracyjne połączone z oglądaniem meczu reprezentacji Polski, choć już bez udziału "Franza". Co ciekawe, wcześniej Smuda zapowiedział piłkarzom, że zafunduje kolację na tą okazję i rzeczywiście catering był.

Możliwość spędzenia tego czasu z zespołem Mroczkowskiemu była na rękę. - Możemy to nazwać integracją, albo normalnym spotkaniem ze sztabem. Rozmową przy okazji meczu reprezentacji. Taki czas jest potrzebny - wyjaśnił szkoleniowiec. 
REKLAMA

W najbliższych dniach pewnie trener Widzewa poświęci sporo czasu na rozmowy z zespołem, a także indywidualne rozmowy z poszczególnymi zawodnikami. 

Tomasz Andrzejewski